Wpis z mikrobloga

Stanowski: "Kiedyś mój syn będzie miał 18 lat i jeden dzień i nie jestem przekonany, że łatwy dostęp do h-----y to jest dobry pomysł"
Żółtek: "To niech Pan lepiej wychowa syna"


#pilkanozna #kanalsportowy #wybory
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eriicforrester: w sumie, to też z heroiną bym uważał i nie rzucał tego na rynek poza jakimiś wyjątkowymi przypadkami. Choć z drugiej strony, teraz jakbym chciał, też bym mógł pewnie ją kupić. Tylko zwyczajnie nie chcę.
  • Odpowiedz
@Pantokrator: H-----a jest nie do okiełznania. Doznania są nie do opisania. Osoba w gorszej sytuacji, z depresją bądź z chwilowymi problemami ulegnie jej i zostanie zniszczona w moment. Serio, z tym narkotykiem lepiej nie zaczynać.
  • Odpowiedz
H-----a jest nie do okiełznania. Doznania są nie do opisania.


@eriicforrester: dlatego po prostu nie zaczyna się ćpać. To jest takie proste i niemal każdy sobie z tym radzi właśnie w ten sposób. A ludzie, którzy jednak decydują się na heroinę...

...tak czy siak się zniszczą.
  • Odpowiedz
@eriicforrester: to wyjaśnij, wielce "dojrzały" kolego. Bo póki co twoja argumentacja to są właśnie totalne bzdety, jak sugerowanie, że oto legalizacja sprawi, że wszyscy zaczną ładować heroinę, mimo że obecnie można się uzależnić od całej masy gówna i umrzeć równie skutecznie.
Ja twierdzę, że można zalegalizować wszystko, trzeba tylko informować i co najwyżej utrzymywać ceny pewnych używek na wysokim poziomie, by akcyza finansowała szkody społeczne. A jak ktoś zechce się
  • Odpowiedz
@wiktorek_pl: posłuchaj. Gdybym chciał, a uwierz mi na słowo random a z internetu, to mógłbym wziąć dowolny w miarę popularny n------k w Polsce od 15 roku życia. Ale jakoś tak się nie stało. Nawet nie miałem takiej ochoty. Gdyby nie rodzice i jak mniemam całkiem niezle wychowanie mogłoby się skończyć zupełnie inaczej. Jasne że zakaz takich rzeczy to nie jest głupia rzecz ale główny punkt obrony jest zupełnie gdzieś iniedziej
  • Odpowiedz
Gdybym w tamtym wieku mógł kupić heroine w każdym sklepie


@wiktorek_pl: legalizacja nie oznacza powszechności i łatwości w dostępie. Posiadanie broni w tym kraju w zgodzie z prawem jest możliwe, ale to nie oznacza, że nastolatek ją "kupi w każdym sklepie".

miękkich narkotyków
  • Odpowiedz