Wpis z mikrobloga

@egelloc: skoro pytasz o to co masz myśleć to będziesz miał problem z jej doświadczeniami; zapewne sam miałeś mniej partnerek -prawdopodobnie będzie cie to gryzlo i będziesz robił dziewczynie jazdy z tego powodu
@arcxa 28 na karku. Byłem wcześniej w paru związkach w pięknych czasach gdzie dziewczyny były dziewicami. Stąd mój dystans do takiego wyniki. Z drugiej strony zastanawiam się czy teraz to już norma czy jednak są jeszcze dziewczyny z mniejszym przebiegiem w tym wieku
@Davidozz właśnie jest to rzecz, która mnie dość mocno gryzie i zniechęca. Sam też nie byłem Święty i trochę partnerek było ale aż takiego wyniku nie złapałem
@egelloc:
Interesowałoby mnie to czy ze mną faktycznie zostanie i wytrzyma bez nowych bolców, to znaczy poznać bym ją musiał. Może i miała 30 pytonów, mnie by głównie interesowało jej nastawienie na obecny związek i obserwowałbym jak traktuje swoje inne cele w życiu, czy szybko traci zapał, czy nie zachowuje się jak borderka, czy nie wysługuje się innymi itp. Czyli chęci ale i uważna obserwacja (oczywiście tak, żeby się nie połapała,
@Endrius dziewczyna jest bardzo fajna, chciałaby założyć normalną rodzinę, dom itp. Pod tym kątem niby wszystko ok ale gdzieś z tyłu gryzie mnie taka liczba bolców i tłumaczenie że zazwyczaj było tak, że liczyla na coś więcej, na dłużą znajomość z takim bolcem ale jakoś nie wychodziło. Przy takiej ilości "prób" jest aż zadziwiające że z żadnym nie wyszło