Wpis z mikrobloga

Jaki mielibyście stosunek do dziewczyny, która mocno kandyduje na waszą drugą połówkę i wprost przyznała się, że miała 20-30 partnerów seksualnych? Dziewczyna spoko i fajna ale w przeszłości prowadziła rozrywkowy tryb życia

#zwiazki
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

że liczyla na coś więcej, na dłużą znajomość z takim bolcem ale jakoś nie wychodziło. Przy takiej ilości "prób" jest aż zadziwiające że z żadnym nie wyszło


@egelloc: jeśli Cie to gryzie to olej temat i znajdź inną. Osobiście zawsze porównywałem do siebie, a nie spędziłem młodości przed ekranem, więc jeśli dziewczyna miała znaczenie więcej niż ja, to kończyłem poważną znajomość.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Endrius Jest inteligentna ale pod kątem związków myślę że bardziej naiwna i szczera. Cenię to, że na wstępie powiedziała o swojej przeszłości
  • Odpowiedz
@egelloc: Na pewno doceniłbym za szczerość. Wszystko inne zależałoby od niej jako osoby. Jakby się przy niej świetnie czuł, dobrze dogadywał i po prostu czuł coś do niej to miałbym gdzieś jej przebieg. Tym bardziej, że ja sam zbliżam się do 20 partnerek seksualnych. Nie ma co być hipokrytą.
  • Odpowiedz