Wpis z mikrobloga

@SarahC:Nie wiem czy trolujesz ale mundur to nie jest ubiór kominiarza czy śmieciarza że ubierasz go sobie bo chcesz.Widzialas kiedyś żeby policjant sobie ubrał mundur i poszedł na ryby bo mu w nim wygodnie się łowi?
  • Odpowiedz
@zajunc
@CrazyBaran

To nie WOT na szczęście, choć beret by na to wskazywał. Ale teraz niestety dużo proobronnych pokupowalo sobie brązowe berety i #!$%@? szajs. Tutaj mundur wojsk specjalnych, chińska kamizelka, spedalone naszywki strzelca.

Żenada straszna, mam szacunek do organizacji proobronnych ale tylko wtedy jak ono szanują samych siebie i rozumieją to co robią. Za to zabawy w wojsko na własnych warunkach zajebiscie nie szanuje i takiego #!$%@? udawania.
  • Odpowiedz
Cały czas mam nadzieje że ślub był normalnie w garniaku a on tylko do sesji się przebrał :|

Tak ogólnie to na zdjęciu z tańca widać czerwony wężyk pod stopniem, więc to zapewne członek związku strzeleckiego


@Carmina_burana: Sam byłem strzelcem a nie zauważyłem od razu xD @Prokurator1990: miałbyś więcej zdjęć/zdjęcie wyższej jakości?
  • Odpowiedz
@Prokurator1990: @FunkyK: To jest jakaś paranoja. Sam biegam z karabinem po lesie, ale nigdy w życiu by mi nie przyszło założyć mundur... polowego... z kamizelką (No prośba. Przecież żeżuncja mnie skręca od środka) na ślub.
Przebieranki niech będą przebierankami tam gdzie można. Ludzie...
  • Odpowiedz
@Prokurator1990 jak widac rozowej nie przeszkadzalo xD z mojego doswiadczenia z wojskiem wiem, ze tam wiekszosc nie ma wiedzy, a jedynie duza pewnosc siebie przy mowieniu o rzeczach, o ktorych nie maja pojecia i czesto #!$%@? glupoty. Jednak skoro mowia je z taka pewnoscia i przekonaniem, to przez wielu to co mowia jest uznawane za prawde xD
  • Odpowiedz