Wpis z mikrobloga

@Monifufka chyba niewiele wiesz. Kamuflaż tego munduru jak najbardziej obowiązuje w wojsku polskim i jest on zarezerwowany dla wojsk specjalnych - multicam
@Prokurator1990: a to nie podpada przypadkiem pod shańbienie munduru?
Bo sama ceremonia i początek wesela może jeszcze, jeszcze się jakoś broni. Ale w miarę jak upojenie wzrasta i pojawiają się inne "atrakcje" to już na pewno nie przystoi.
ps z tego co wiem a mało wiem, nie można salutować cywilom a ten typek salutuje fotografowi


@XXXpussydestroyer69: RO SZRP:
36. Żołnierze są obowiązani oddawać honory:
1) Prezydentowi Rzeczypospolitej Polskiej;
2) Marszałkom Sejmu i Senatu;
3) Prezesowi Rady Ministrów;
4) Ministrowi Obrony Narodowej;
5) przełożonym, starszym i równym stopniem;
6) kombatantom występującym z widocznym oznaczeniem stopnia wojskowego;
7) fladze państwowej, proporcowi Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, fladze Ministra Obrony Narodowej, Marszałka Polski, Szefa
O rany, jak to źle wygląda. Młodzi napisaliby "jaki cringe!" Fatalnie to wygląda, Panna młoda w pięknym stroju a facet jak widzimy... Poza tym, po co tak motyw wojska lansować? Ślub to wydarzenie wasze wspólne.
Jak rozumiem, panna młoda powinna wskoczyć w fartuch kuchenny jeśli pracuje w restauracji?
@Prokurator1990: Skoro jest wojskowym to nie jeden oficer tam był, skoro samo wojsko dopuścilo do takiej sytuacji, on nie bał się publikacji tych zdjęć tzn. ze jest to zgodne z wojskową dyscypliną. Myślę, ze deinstalacja kija z dupy znacznie pomoze w przełknięciu tego naruszenia
To moze harcerzem jest czy tym od obrony terytorialnej. O wojsku w sumie #!$%@? wiem, choc wielu wojskowych znam, nie pierwszy raz jestem świadkiem czynów cywilnych w mundurze.