Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Mirki z #narkotykizawszespoko proszę o pomoc

Mam w planach udać się do prywatnego psychiatry po leki na #!$%@? (odosobnienie, fobia społeczna)

Nie wiem tylko o jaki konkretnie środek poprosić, ludzie proponowali mi np. baklofen, pregabę, tramal, clonaezpam, fenibut

Zależy mi żeby wybrana substancja pomagała na moje problemy, nie powodując przy tym kłopotów z nauką i koncentracją (wybieram się na studia informatyczne)

#przegryw
Towarzysz_Pawulon - Mirki z #narkotykizawszespoko proszę o pomoc

Mam w planach udać ...

źródło: comment_15928381598JJCCFUcl57nFDzwC11z5d.jpg

Pobierz
  • 53
@Towarzysz_Pawulon:
Lekarz prędzej przepisze Ci jakieś SSRI. Jeśli benzo to tylko do stosowania doraźnego. Fenibut kupuje się w necie bez recepty jako nootrop. W Polsce raczej nie jest uznawany oficjalnie za lek. W razie czego to ten środek również tylko doraźnie.

Mimo wszystko powtórzę to co już Ci chyba pisałem w innym poście: benzo i podobne substancje nie rozwiążą Twoich problemów, a jest bardzo duża szansa, że je pogłębią.
Przede wszystkim
@Towarzysz_Pawulon:
Rozumiem Cię i wcale Ci się nie dziwię. Mimo, że miewam tylko chwilowo jazdy nerwicowe i chyba udało mi się znaleźć na nie sposób, to powiem Ci z własnego doświadczenia, że będzie Ci bardzo ciężko stosować to tylko doraźnie.
Z reguły scenariusz jest taki, że na początku jest fajnie, ale bardzo szybko działanie takich substancji jest coraz słabsze, co może prowadzić nawet do poważnego uzależnienia(np. benzo). Poza tym jak się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mindrape: filmów nie wysyłaj bo nie kumam ns tyle angola by takie zrozumieć

A gdybym jednak chciał zaryzykować stosowanie doraźne, szczególnie w pierwszych dniach roku akademickiego to jak to poprawnie zrobić?

I co myślisz o fenibucie bo z tych wszystkich substancji uchodzi chyba za najmniej problematyczny
@Towarzysz_Pawulon:

Fenibut z początku zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie i sam użyłem go parę razy przy bardzo ważnych i stresujących okazjach. Przy fenibucie niby nie należy pić, ale np. jedno piwo lub dwa potrafi przyjemnie spotęgować efekt. Potrafi dać wrażenie idealnego luzu. Stosowany ostrożnie w dawkach 0,5- 1g nie powinien powodować zbytniego otumanienia itp.

Doraźnie może się sprawdzić, jednak gdybyś chciał używać częściej to magia raczej szybko zniknie, a większe
A gdybym jednak chciał zaryzykować stosowanie doraźne, szczególnie w pierwszych dniach roku akademickiego to jak to poprawnie zrobić?


@Towarzysz_Pawulon: jest opcja, ze z pierwszych dni zrobi się cały rok lub więcej. Poza tym pewnie dasz się wyciągnąć na alkohol co z benzo spowoduje, ze odwalisz coś głupiego i/lub kompromitującego.