Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Mirki z #narkotykizawszespoko proszę o pomoc

Mam w planach udać się do prywatnego psychiatry po leki na #!$%@? (odosobnienie, fobia społeczna)

Nie wiem tylko o jaki konkretnie środek poprosić, ludzie proponowali mi np. baklofen, pregabę, tramal, clonaezpam, fenibut

Zależy mi żeby wybrana substancja pomagała na moje problemy, nie powodując przy tym kłopotów z nauką i koncentracją (wybieram się na studia informatyczne)

#przegryw
Towarzysz_Pawulon - Mirki z #narkotykizawszespoko proszę o pomoc

Mam w planach udać ...

źródło: comment_15928381598JJCCFUcl57nFDzwC11z5d.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: ps. to nie był magik tylko standardowa porcja, ja w najwyższym punkcie tolerancji (ok. 2 miesiące brania bez przerwy) brałem 100 tabletek dziennie (koszty #!$%@? nieziemskie, ale tylko przez parę dni xdd) tylko żeby nie czuć zejścia, połykanie tego gówna to była świetna zabawa, musiałem zużyć do tego min. 1 l wody
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: pregaba jest niezła, reszta mocno uzależnia psychicznie (pregaba ma trochę skutków odstawiennych jak zdejmiesz nagle) i na dłuższą metę mocno ryje czerep. zresztą - żaden dobry psychiatra lekarz ci ich od strzała nie przepisze raczej.
  • Odpowiedz
@skrajnaa: pregaba to kozak i nie wiem co wy macie z tym beretem, jadlem to wiele razy przez dluższy okres czasu i przestawałem i nic mi nie zryło. Teraz znowu biorę codziennie około 1,5 roku i nic mi nie zryło, nawet zdarzało mi się pracować umysłowo na najwyższym poziomie
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: Jeśli brakuje ci energii, czegoś na poranny rozruch, lekarz może pomyśleć np. o Orivenie. Mnie daje kopa i jak mam nawroty depresji to rano biorę to, a wieczorny na zmniejszenie poziomu lęku (pramolan). U mnie się sprawdza. Tramal to totalnie pomysł z du.py (lek opioidowy na silny ból w przypadku, gdy masz depresję i fobię?) i żaden lekarz ci go nie przepisze. Ja akurat go mam w swojej apteczce,
  • Odpowiedz