Wpis z mikrobloga

Przejrzałem jeszcze raz pytania na jakie odpowiedział @BosakKrzysztof i trochę współczuję kolegom z #konfederacja,a nawet rozumiem skąd ten dzisiejszy kwik, że #neuropa zniszczyła im AMA.

Okazuje się bowiem, że Krzysio nie odpowiedział na pytania zatwardziałych kapłanów ideologii kucyzmu-konfederatyzmu takich jak przykładowo @Ygor @ziemba1 @L3stko czy @NijuGMD, ale zaszczytu dostąpili niegodziwcy tacy jak ja czy @JakovKarnic oraz nawet sam lewacki belzebub @koroluk i @Print_Screen xDDD
W pełni rozumiem waszą irytację cumple.

Apeluję do Pana Krzysztofa Bosaka - proszę pogłaskać na wykopie naszych kolegów, oni naprawdę ostro tutaj walczą z lewactwem i RiGCzem by bronić dobrego imienia Konfederacji.

#bekazkuca #bekazprawakow #polityka CC: @div037
y.....m - Przejrzałem jeszcze raz pytania na jakie odpowiedział @BosakKrzysztof i tro...

źródło: comment_1592787099mY3dxouJwBuJTsccl7HXeU.jpg

Pobierz
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@deafpool: nie było mnie wczoraj na tym ama i dziś właśnie nadrabiam ich skrajny poziom nadinterpretacji powagi ich działań i tego jak wielki sukces osiągnęli xD przecież to jest jakaś parodia, że jakikolwiek kandydat na prezydenta w takich okolicznościach, gdy rozmówcy zachowują się jak zbieranina dzieci z podstawówki, w ogóle chce odpowiadać na pytania
@pepies: @deafpool: Kuce są naprawdę zajebiste.
Niby schemat działania ten sam przez lata, ale wciąż mi to imponuje.

Przychodzi na ama nieuk, idiota, oszołom i kretyn, neuropki do niego "Dzień dobry panie Krzysztofie" i normalnie zadają pytania, po czym konserwy na wieść o tym, że idiota się kompromituje w odpowiedziach, robią jak zwykle fikołki, że zadawanie pytań to dziecinada bo... Bo dotyczyły wypowiedzi samego kandydata.

Weźcie wystawcie jakąś reprezentację w
@yuim: Właściwie to nawet szanuje. Odpowiedzi co prawda były głupie ale jednak ich udzielił na niewygodne pytania w przeciwieństwie do Kosiniaka teraz czy Dudy 5 lat temu.


@Herubin: Bosak to jedyny polityk, który nie unika trudnych pytań. Odpowiada swoim przeciwnikom, oni go chwalą, robią mu reklamę a wyświetlenia rosną. Wszystko zgodnie z planem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
L3stko - > @yuim: Właściwie to nawet szanuje. Odpowiedzi co prawda były głupie ale je...

źródło: comment_1592808634yRr7bBTksiA3KkmiVeWIeT.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
neuropki do niego "Dzień dobry panie Krzysztofie" i normalnie zadają pytania


@Kleki_Petra: czytałeś pytanie swojego idola wykopowej neuropy? Twoim zdaniem wszystko jest tam w porządku i nie ma z nim żadnego problemu a jego tendencyjność nie rzuca się w oczy, tak? Uważasz, że kultura wypowiedzi nadrobiła tu brak logiki? Wiadomo, to jak z dobrymi chłopakami, wszyscy w szoku, że siedzą a przecież dzień dobry zawsze mówili! xD
@Volki:

twój język jest rynsztokowy.


Komunikat musi być dostosowany do odbiorcy.

Lecz się


Tak robię, bo cierpię na bezdech.

@pepies:

czytałeś pytanie swojego idola wykopowej neuropy?


Owszem.

Twoim zdaniem wszystko jest tam w porządku i nie ma z nim żadnego problemu a jego tendencyjność nie rzuca się w oczy, tak?


Oczywiście, że wszystko tam jest w porządku, jedyne co dla kuców nie jest w porządku, to poglądy bosaka które nie