Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JanuszChamie: 9 lat w USA i 8 w PL. Mimo że mam całkiem dobrą pracę teraz (po powrocie był szok, szukanie zajęło 3 miesiące, dla porównania w USA dosłownie kilka dni po wylądowaniu udało się ogarnąć robotę i to wcale nie po znajomości) i spore oszczędności poważnie obawiam się o przyszłość. Emerytury zapewne nie będzie, inflacja rośnie, podatki rosną, wraca PRL, wyborcy przekupieni socjalem. Jakość towarów w sklepach kiepska -
  • Odpowiedz
@elsajko: Bylem we Wroclawiu, nie podobal mi sie architektonicznie, a i jedzienie w restauracjach bylo zdecydowanie gorsze niz w Krakowie, Gdansku, Poznaniu czy Bydgoszczy (te miasta odwiedzilem przez ostatnie 6 lat). Ogolnie, zastanawialem sie jeszcze nad Gdanskiem (blisko naszych rodzinnych stron), ale ceny mieszkan tam sa zabojcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@EmigrantBelfast: Wyższe w Danzigu niż w Krakowie?
Dla mnie Kraków nie, bo raz że ten ich smog, który dopiero odczujesz w zimę.
A dwa że restauracji może i dużo ale nastawione pod turystów. W sezonie do najlepszych się nie dopchasz.
Trzy no i pewnie niedługo wrócą wyprawy Brytoli na chlanie. W sumei będziesz się czuł jak w domu:) Choć nie wiem czy o takie wrazenia ci chodzi.
  • Odpowiedz