Wpis z mikrobloga

@hawudepeel: Bo urodziłam się w Polsce i nigdy w żadnym języku nie będę tak dobrze mówić, jak po polsku? Poza tym, skąd założenie, że skoro piszę na Wykopie, to nie piszę też jednocześnie na Reddicie i milionie innych obcojęzycznych stron?
  • Odpowiedz
acenia w kilku krajach. Często wśród emigracji, ludzie mają bardzo uproszczony i fałszywy punkt widzenia, co może potem powodować problemy i kary. Najlepiej jest zacząć od założenia iż od wszystkich do


@Eli_Cohen: ale #!$%@?. Europa zachodnia / stany - masa cudzoziemcow, czarnych gdzie mozesz dostac #!$%@? i w efekcie zostac kaleka tylko dlatego ze jestes bialy i pojawiles sie w nieodpowiednim momencie i czasie. Jak to sie mowi wszedzie dobrze
  • Odpowiedz
@Eli_Cohen: tak i nie, zależy od państwa i miejsca zamieszkania. Podróżowałem trochę po Europie zachodniej a nawet ostatnio udało mi się być w Stanach w Los Angeles później Miami. I szczerze mówiąć nie czułem się do końca bezpiecznie chodząc, jeżdżąc nocą po centrum miasta. Grupki murzynów czy jakiś innych typów. O takich dzielnicach jak Tenderloin w San Francisco nie wspomnę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz