Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki,

zobaczcie co udało mi się zrobić z moją łazienką w sumie niewielkim kosztem bo zmieściłem się max w 1000-1500zł.
Wisi jeszcze kabelek od oświetlenia, bo może dorzucę jeszcze jakieś światło. Myślę, że wyszło całkiem spoko.
Jak ktoś zechce to powiem co i konkretnie za ile kupiłem.

edit: płytki malowane farbą 3v3 :)

#remontujzwykopem #remont #lazienka
polemarchos - Hej Mireczki,

zobaczcie co udało mi się zrobić z moją łazienką w sum...

źródło: comment_1592636825F7PsT5tDxtHwOJeZc1i2fs.jpg

Pobierz
  • 158
Panowie i panie, a macie jakiś pomysł co poradzić na osłonę wanny gdy stoi w takim miejscu jak na rysunku, tj. dotyka ściany tylko jednym bokiem? Wszystkie konstrukcje parawanów, zasłonek zakładają, że wanna dotyka ściany przynajmniej dwoma bokami, najczęściej trzema. Tu ktoś #!$%@?ął wannę na środku i bądź tu mądry xD Każde mycie kończy się zalaną posadzką.
Z.....y - Panowie i panie, a macie jakiś pomysł co poradzić na osłonę wanny gdy stoi ...

źródło: comment_1592654295hOL3VMr25vmvX5EhAM0zKB.jpg

Pobierz
2 lata temu malowałem też i ściany dalej dobrze wyglądają, ale podłogi drugi raz już bym tak nie pomalował. Od razu mówiłem żonie, że nie ma bata żeby farba się nie ścierała z podłogi. Ściany za to można z powodzeniem tak odnawiać.
@ZbrodniarzWojenny: w wielu wannach teraz się istaluje szkła osłonkowe, ale tutaj chyba trochę ryzykowne, ze względu na brak oparcia... Ja bym zrobiła coś ala obudowa do prysznica, ale to już byś musiał w sklepach popytać. Ewentualnie rurka w kształcie U na której byś powiesił zasłonkę, zamontowana do ściany po obu stronach. Mało estetyczne w tym przypadku