Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki,

zobaczcie co udało mi się zrobić z moją łazienką w sumie niewielkim kosztem bo zmieściłem się max w 1000-1500zł.
Wisi jeszcze kabelek od oświetlenia, bo może dorzucę jeszcze jakieś światło. Myślę, że wyszło całkiem spoko.
Jak ktoś zechce to powiem co i konkretnie za ile kupiłem.

edit: płytki malowane farbą 3v3 :)

#remontujzwykopem #remont #lazienka
polemarchos - Hej Mireczki,

zobaczcie co udało mi się zrobić z moją łazienką w sum...

źródło: comment_1592636825F7PsT5tDxtHwOJeZc1i2fs.jpg

Pobierz
  • 158
@ElCidX: Podejrzewam, że jak ktoś potrafi dobrze malować i dobierze odpowiedni wałek do tej farby to starczy 3 razy. Ja częsciowo nakładałem 4 warstwe. Mówię o ścianach. Za to podłoga to miałem wrażenie, że wystarczy jedna dobrze położna warstwa bo tak ten szary zajebiście kryje...a nie wspominałem, do podłogi była użyta farba renowacyjna do płytek z castoramy, ale konstystencja bardzo podobna.
@polemarchos jaka to marka farby? Miałeś gdzieś spękane płytki czy wszystkiego były dobrej jakości, tylko wizualnie takie sobie? Pytam bo się zastanawiam, czy u mnie by takie coś nie przeszło (ale ja mam też niektóre płytki nierówne)
@polemarchos ta farba nie odpadnie? Nie zetrze się, szczególnie na podłodze?

Ps. Pokaż więcej kota ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Poldek0000: Malowałem łazienkę dwa i pół roku temu, jak narazie na ścianach wszystko dobrze, na podłodze miejscami się wyciera, ale na to wpływ maja dzieci i ich stołeczek którym szurają po podłodze. Ogólnie polecam.