Wpis z mikrobloga

@Dalamar: własnie ja nie czaje co ludziom przeszkadza jak ktoś we własne ciuchy po siłce się ubierze i z buta śmiga do chaty te 5-10 minut. No #!$%@? moje ciuchy przecież i ide chodnikiem, żadnym autobusem zeby komus #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
@Dalamar: Nieźle widzę sie zrobiło xD ja mam #!$%@? kto się kiedy i gdzie myje, ja osobiście zawsze się po siłowni umyje na siłce właśnie, od tego są te prysznice przecież, a już gadka że dostaniesz grzyba czy coś to #!$%@? xD.. Chyba że tam stoicie bez klapek na boso to może xD.. Dla mnie to jest proste, do tego oszczędzam czas, to tak jakbym się trochę po robocie nie umyl.
  • Odpowiedz
@prnppp: tak, a o co chodzi? Podkoszulki zmieniam codziennie, spodnie czy swetry co 2-3 dni, bo nie mam problemu z potliwością ani ujebywaniem się niewiadomo czym.

Oczywiście latem to już RIGCZ żeby zmieniać ciuchy codziennie, czasem nawet dwa razy dziennie jak się wieczorem gdzieś wychodzi na imprezę, bo nie da się nie spocić.
  • Odpowiedz
@Dalamar: Ja lubie se na silce stac pod prysznicem z 20 minut. Nie ma nic przyjemniejszego niz myslec sobei o zyciu, kiedy woda Ci leci na plecki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@stefan8800
@bdm_bq
@Kasahara Syf? Grzyb? Gdzie wy chodzicie na siłownię? ( ͡º ͜ʖ͡º) od zmiany temperatur można się rozchorować, ale po ciężkich plecach czy siadach wyjść w tych ciuchach cały mokry na zewnątrz to dopiero choroba pewna.
  • Odpowiedz
Przecież to czy lepiej się myć po treningu czy nie zależy od wszystkiego. Jak wyglądają prysznice na siłowni, czy idziesz tam przed/po pracy, czy jesteś w stanie zabierać ze sobą ubrania na przebranie i przybory do mycia, ile masz do domu, czym wracasz itp itd... Jeśli ktoś uważa, że jest tu uniwersalna odpowiedź to iksde
  • Odpowiedz
@Tapirro:
łudź się dalej, że na sieciówkach w których przez godzinę pod prysznicami przewija się kilkadziesiąt osób, z czego pewnie połowa leje pod siebie, nie ma syfu. Prysznice sprzątane są pewnie 2x na dobę, jeżeli chodzi o używanie środków czyszczących.
Mam wybór to wracam na mieszkanie i kąpię się u siebie.
  • Odpowiedz
@Dalamar: każdy kto sie nie myje i używa komunikacji miejskiej w drodze do domu niech usunie konto i znajdzie trochę rigczu. Już gowno lepiej pachnie niz wy.
  • Odpowiedz