Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój 16-letni syn ma #tradzik. Nowa dermatolog powiedziała, że skoro nie zadziałały miejscowe maści, to trzeba zastosować izotek. Problem w tym, że nie sprawdzone są jeszcze wszystkie maści i nie było antybiotyków.

Syn próbuje mnie przekonywać, że zdrowie najważniejsze i trzeba leczyć. Tylko moim zdaniem jest odwrotnie – on tak naprawdę chce po prostu polepszyć wygląd, a zapłacić za to właśnie zdrowiem. Dlatego na razie kategorycznie nie zgodziłem się na izotek i z synem się dość mocno poróżniliśmy na tym tle. Dobrze Waszym zdaniem zrobiłem?

#zdrowie #medycyna #dzieci #dermatolog

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eeb28c22d35834c6b87f848
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[=================================.......] 82% (192zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 206
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: brałam izotek ponad rok.
Ale miałam masakrę a nie trzy krosty xd wg mnie dobrze że nie traktujesz tego jak cukierki. Ja miałam bardzo uciążliwe skutki uboczne, chociaż nie żałuję decyzji.
Stan po prawie dekadzie od kuracji- zaskórniki wróciły i trzy krosty na krzyż sa, ale nie ma mowy żebym zrobiła kurację powtarzającą. Gdybym miała masakrę jak w liceum to tak, ale na pojedyncze zmiany to jak z armatą na
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Brałem izotek w wieku 18 lat i żałuję, że tak późno wziąłem. W moim otoczeniu tez kilka osob bralo i wszyscy mieli typowe efekty uboczne - suchosc ust, kącików oczu i bol plecow. Trądzik potrafi naprawdę zniszczyć zycie towarzyskie mlodemu czlowiekowi i zostawia slad na psychice na cale zycie, bo w czasie najlepszych lat gdy wszyscy sie bawią, czlowiek czuje sie jak gowno i unika wychodzenia gdziekolwiek jak ognia. Ale
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja ruchalem z obgitymi pryszczami aż huczało debile, powtarzam każdy kto leczy się izotekiem to debil bo zamiast zmienić dietę i tryb życia to woli brać lek xF to tak jakbyś brak wzwodu zwalczał wiagra fale życie good luck. Odpowiedz jest prosta i już jej udzieliłem żeby ignorować swoje ciało aż tak hardcorowo musisz być debilem i leniem. Zmiana diety i research to problem tylko dla kretyna co nie umie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania u mnie były tylko suche usta i skóra na twarzy z efektów ubocznych, które można bardzo łatwo zniwelować kremami. Po skończeniu kuracji, tydzień po odstawieniu izoteku wszystko wróciło do normy. Jedynie została mi malutka blizna na ustach bo ja, idiota zdrapywałem sobie co rano strupa XD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: opowiem ci jak to u mnie wyglądało. Jakoś od drugiej gimnazjum zaczęły pojawiać się na moim ciele stany zapalne, np. wokół żuchwy, na skroni, we włosach, na brodzie i od czasu do czasu koło zatok(naucz młodego, że w tym miejscu nie ma żartów i żeby nie czepiał się syfow, bo ja nie raz chodziłem z cała opuchnięta morda i musiałem pisac testy w szkole z #!$%@? bólem głowy i chyba
  • Odpowiedz