Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój 16-letni syn ma #tradzik. Nowa dermatolog powiedziała, że skoro nie zadziałały miejscowe maści, to trzeba zastosować izotek. Problem w tym, że nie sprawdzone są jeszcze wszystkie maści i nie było antybiotyków.

Syn próbuje mnie przekonywać, że zdrowie najważniejsze i trzeba leczyć. Tylko moim zdaniem jest odwrotnie – on tak naprawdę chce po prostu polepszyć wygląd, a zapłacić za to właśnie zdrowiem. Dlatego na razie kategorycznie nie zgodziłem się na izotek i z synem się dość mocno poróżniliśmy na tym tle. Dobrze Waszym zdaniem zrobiłem?

#zdrowie #medycyna #dzieci #dermatolog

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eeb28c22d35834c6b87f848
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[=================================.......] 82% (192zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 206
  • Odpowiedz
@Wdermn: xD o Panie zgaszony jak pet. Nie siej herezji, jaka dieta o czym ty mówisz wszyscy, któzy mają pojęcie o temacie wiedzą, że przy ekstremalnym trądziku dieta to jest jakiś śmieszny czynnik. Nie załamuj mnie, skąd ty bierzesz wiedze.
  • Odpowiedz
@michal_77: Siema. Większe zapotrzebowanie na wodę i częste nawilżanie skóry. Ten ból pleców jak wspominałem to może być efekt izotretynoiny (bazując na wielu opiniach w internecie), także jak robisz plecy to ostrożnie bo może być boleśnie. Ja nabawiłem się zapalenia mięśnia i musiałem się posilać Dicloduo przez tydzień, po czym ból nie był już tak intensywny. Jak ból się będzie zwiększał, po prostu odpuszczaj i próbuj mniejsze ciężary nosić. Tak to
  • Odpowiedz
@michal_77: Ogólnie lek ten ostro obciąża nerki i wątrobę, także alkoholu zero i w takim przypadku kreatyna oraz białko odpada. Taka była też opinia mojego lekarza. Ja co miesiąc przez pierwszy kwartał robiłem badania krwi - mocznik i coś tam jeszcze - chyba próby wątrobowe, co było wskaźnikiem działania nerek oraz wątroby. Także lepiej nie dociążać organizmu.
  • Odpowiedz