Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, czuję, że to właściwy moment.
Jesteśmy już razem w #zwiazki 2 lata, dobrze się dogadujemy. #rozowypasek ogólnie super, nie ma odpałów i #logikarozowychpaskow, wspiera, pracuje, gotuje, sprząta, ma swoje zainteresowania i jest ładna :) ogólnie dziewczyna ideał, dużo lepsza niż moje poprzednie #rozowepaski, które były roszczeniowe. Zarabiamy nieźle, ja ok. 7k, różowa 5k, obydwoje z perspektywą na więcej. Mieszkamy w mieście wojewódzkim. Wiadomo, czasem zdarzają się sprzeczki, ale szybko się godzimy, #seks jest często. Dobrze się dogaduję z jej rodziną, moja rodzina też ją uwielbia. No ogólnie bajka można powiedzieć :D Dlatego chyba jestem już gotowy, żeby przenieść ten związek na wyższy poziom. Waham się jeszcze, czy nie za szybko, ale chyba nie ma na co czekać. Nie chcę jednak iść na żywioł i spontan, wolę wszystko dokładnie zaplanować, żeby nic nie zepsuło tego wielkiego dnia. I teraz moje pytanie do was, jak przyotować się do seksu analnego? Jakieś rady?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ee944d92d35834c6b87f57a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt

[=================================.......] 82% (192zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 11
#!$%@?: Tez tak mialem Mirasku i wlasnie przenosilismy sie za granice do lepszej roboty ( ja najpierw ona miala dojechac w przeciagu kilku miesiecy). I zajelo jej 9 tygodni zeby mnie zdradzic. ( a tylek testowalismy wczesniej bo lubi :P ).
Wiec zycze Ci zeby dla Ciebie skonczylo sie dobrze.

Zaakceptował: LeVentLeCri