Wpis z mikrobloga

ogólnie sytuacja dla typa była groźna i dobrze dla niego, że się wycofał...no nie wiem czego nie rozumiesz.


@tenportaltodno: Właśnie nie rozumiem tego, że uważacie tę sytuację tak, jakby miał tam zginąć xD

ćpunka bez kontroli, #!$%@? dziadek i gość co dostał kilka strzałów od ćpunki i sie zamknął w sobie. Jak najbardziej mógł jej #!$%@?ć liścia na ogarnięcie, bo to ona rzuciła się na każdego, nawet na śpiącego Marka. Całą
co z tego, wystarczy żeby kosę wyciągnęła i cię nie ma po za tym nie widzieliśmy co to za typy z nią przyszły


@LJBW603: Nie dobijaj mnie xD

Gość "elvis" #!$%@? by zrobił, bo sam na dostał na dziąsło od ćpunki i siedział obsrany. W ogóle na ch*j sie wypowiadacie, jeśli nie widzieliście wszystkiego od początku i #!$%@? później 3 po 3? Drugi gość to był zwykły #!$%@? żul no i
@Mr_Squno: U mojego kumpla w bloku mieszka identyczna wariatka i ćpunka. Identyczna, wygląd i zachowanie, jakby klon tej ze strima. Naćpana po klatce schodowej ganiała rzucała się do ludzi, szczała i srała pod drzwiami, kolega się kiedyś zdenerwował bo ma małe dzieci, miał dość jej wrzasków, wyk...wił jej potężną lepę na ryj że aż ją zarzuciło i ma święty spokój teraz. Ćpunka boi się już na klatce rozrabiać. To nie była
jakie bicie kobiety wystarczy jeden celny lisc.


@fajkonos: Ktoś mówi o biciu? Ja cały czas miałem na myśli zwykły soczysty liść i tyle. Jedna ładna lepa zabrałby telefon i elo, a nie #!$%@? przed nimi xD

Zaraz będzie huurr duurr pisze to wykopek. Jak wy się obsraliście takiej sytułacji, to nie chce wiedzieć, co wy robicie, jak zobaczycie bezdomnego psa o 3 w nocy, chyba po wojsko byście dzwonili.
U mojego kumpla w bloku mieszka identyczna wariatka i ćpunka. Identyczna, wygląd i zachowanie, jakby klon tej ze strima. Naćpana po klatce schodowej ganiała rzucała się do ludzi, szczała i srała pod drzwiami, kolega się kiedyś zdenerwował bo ma małe dzieci, miał dość jej wrzasków, wyk...wił jej potężną lepę na ryj że aż ją zarzuciło i ma święty spokój teraz. Ćpunka boi się już na klatce rozrabiać. To nie była kobieta, kobieta
@Mr_Squno: Ogólnie szacunek dla chłopaka że próbuje jakieś patostrimy robić, ale mam wątpliwości czy nie jest zbyt delikatny na tego typu "towarzystwo", jeśli wydygał się rozwrzeszczanej ćpunki, co będzie jak trafi na jakiś kozaków z pod celi zwiedzających nocą miasto? Tacy jeśli wyczują że jest miękki to mu tak łatwo nie odpuszczą i nie ucieknie. Może powinien z obstawą jakąś chodzić.
Ludzie, troche godności i nie usprawiedliwiajcie ćpunke drącą jape na całą warszawę, że jest kobietą. Żadna kobieta nie podchodzi do ciebie i nie wyskakuje z pięściami bez żadnego powodu. Ona tam do wszystkich wyskoczyła nawet do "elvisa" i śpiącego Marka.

Będą szoty, to sobie jeszcze raz obejrzyjcie sytuacje i zobaczcie, że Patryk mógł jej #!$%@?ć liścia beż żadnego problemu.

Żul i elvis nic by nie zrobili, a ta wściekła macica może by
Ogólnie szacunek dla chłopaka że próbuje jakieś patostrimy robić.


@DzikiOrangutan: Co się uśmiałem to moje, fajne robi transmisje i życzę mu powodzenia.

ale mam wątpliwości czy nie jest zbyt delikatny na tego typu "towarzystwo", jeśli wydygał się rozwrzeszczanej ćpunki, co będzie jak trafi na jakiś kozaków z pod celi zwiedzających nocą miasto? Tacy jeśli wyczują że jest miękki to mu tak łatwo nie odpuszczą i nie ucieknie.


Nic dodać, nic ująć.
@DzikiOrangutan: Mam nadzieje, że ludzie dokładnie zobaczą szota i przestaną pie*dolić o "śmiercionośnej ćpunce na liścia, #!$%@? żulu oraz "elwisie" który w sumie też dostał #!$%@? i został zwyzywany przez ćpunke aka koleżanka, bo ona, żul i elwis imprezowali razem z tego, co było widać/slychać ( sam żul podszedł do elvisa i powiedział, żeby ogarnął dziewczynę) Po chwili wrócili i razem z nimi agresywna wagina drąca jape i rzucająca się do
@Mr_Squno: powodzenia w #!$%@? komukolwiek w tak monitorowanym miejscu. Menele są podludźmi ale wiedzą, że jak im #!$%@? to masz #!$%@? i jak psiarnia czy ochrona będzie miała zgłoszenie to też masz przypał. W jakimś miejscu gdzie nie ma kamer chyba nikt normalny by nie miał oporów żeby #!$%@? jakiejś menelicy bo niby co zrobi? Akurat w tamtej sytuacji mu się nie dziwię.
@marv0oo: Jakby gościu chociaż ją popchnął i byłoby zajście widać na streamie to zaraz wychodki pozgłaszałyby na policje i do ośrodków, że patostreamer pobił kobietę która nie zgodziła się na nagrywanie. Ich by już nie obchodziło, że to ona atakowała i była pod wpływem. Jeśli chce dalej nagrywać i rozwijać swoją karierę patostreamerską to zachował się bardzo dobrze.