Wpis z mikrobloga

@zbrodnia_i_kawa: mnie tez #!$%@?ą jak drą się w niebogłosy. I fakt, ta bezradność jest straszna, jeśli nie wiem któremu kazać zamknąć gębę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale najgorzej to było, jak sąsiad raz zamknął niechcący psa na balkonie i poszedł na nockę. Śpię tak mocno, że żeby zareagować na budzik, musi wyć jak syrena alarmowa, a mimo to, około 4 czy 5 rano, obudziło mnie tak potworne
@zbrodnia_i_kawa:

Ty wiesz ze kobiety laktacji potrafia dostac z powodu placzu dziecka?

Nie. Płacz dziecka nie jest powodem relaktacji. Jeśli stres wywołuje u kogoś takie objawy, to czas do lekarza, to problem hormonalny.
Z kolei jeśli każdy nieidentyfikowalny płacz dziecka wzbudza u ciebie taki stres, to radziłabym tez zbadać stan gospodarki hormonalnej. To nie jest normalne.
@k8vonG: to sie nazywa adaptacja i nie ma nic wspolnego z uwstecznieniem. Jezeli niedzwiedz wchodzi w hibernacje to tez uznajesz ze misiu uwstecznia sie bo juz nie chodzi tylko spi j nic wiecej nie robi? Taka jest czasowa koniecznosc i jasne ze kobieta w pewien sposob dostosowuje sie do poziomu intelektualnego dziecka, DZIEKI cZemu dziecko jest w stanie lepiej i szybciej przyswajac informacje. Dodatkowo brak snu jak wiadomo znacznie zmniejsza zdolnosc
@k8vonG:

znasz jakąś, która była głupia i nagle zmądrzała? Ale tak serio XD


Ja mowie o laktacji a wy jakies januszowskie teksty o madrosci kobiet, no co ma piernik do wiatraka? Tylko tyle zeby wysmiac, no potrzebne to bylo?
@Aguirre_gniew_brzozy: nie, chodzi o podstawowy szacunek dla drugiego czlowieka, ja rozumiem heheszki, ale ta mizoginia juz mi bokiem wychodzi, ani to fajne, ani madre. Skoncz z tym.

A na wykop pe el sa bardzo rozni ludzie i sa tez osoby bardzo mile i o wielkim sercu. Przykro mi, ze jestes w swoim zyciu w tak ciemnym miejscu, ale polecam ci raczej zmienic srodowisko, nie misi tak byc.