Wpis z mikrobloga

@odyn88: ćpunka to nie kobieta to po pierwsze. Ćpunów się nie traktuje jak ludzi. Poza tym - kto mówi o biciu? Odepchnąć, wypłacić kopa, zabrać swoje rzeczy i elo
  • Odpowiedz
@rorsh: problemy bo ćpunka go napadła, a typ ma na to dowody? xD subOPie, zmiłuj się. A poza tym - ćpunka miałaby pójść na psy i go zgłosić? XD
  • Odpowiedz
@fajkonos: @marv0oo: Ok. Ale co z tego że wy i może macie racje, ale dużo ludzi jest przeciwko biciu kobiet w każdej sytuacji (niestety) i by zaraz poszly zgloszenia, szoty i by goscia zniszczyli
  • Odpowiedz
@rorsh: ale to sa j----e chlory gosciu to nie jest kobieta co mijasz normalnie na ulicy tylko j----y menel to nawet nie jakies karyny czy sebixy tylko zwykle zule..
  • Odpowiedz
tam był jakiś dziad jeszcze, by jej p-------ł to by tam został zabity przez narkomanów.


@tenportaltodno: Tak, zostalby zabity przez chudą ćpunke, starego zgreda i jakiegoś gościa co też wyłapał p---e od ćpunki i też siedział obsrany xD

Co wy p---------e w ogóle?
  • Odpowiedz
@rorsh: Jakie bicie kobiet, ktoś cię wali po ryju i okrada a ty stoisz i nic nie robisz? Ja rozumiem żeby tam z 3-5 typa go napadło, ale to była jakaś ćpunka która jakby dostała gonga na łeb to by padła i przestała drzeć tą p---ę.
  • Odpowiedz
@Mr_Squno: zawsze taki dosłowny... może by został a może nie...może by dziad mu tylko szczękę połamał tak sobie można gdybać. a może by ćpunka po strzale zrobiła loda po letkiemu jak to się mówi całe te.
ogólnie sytuacja dla typa była groźna i dobrze dla niego, że się wycofał...no nie wiem czego nie rozumiesz.
  • Odpowiedz
@marv0oo: @fajkonos: @DzikiOrangutan: Jednak jest garstka normalnych niestręczących dupą na widok ćpunki i dwóch pachołków ( jeden pachołek dostał po ryju od ćpunki i tez siedział obsrany, dziadek był n------y i ledwo umiał skleić zdanie).

Ci, co piszą: Nie, nie bije kobiet! Co wy p---------e xD. Gdzie widzieliście kobiete? Ja słyszałem naćpana p---ę drącą jape rzucająca nie swoim telefonem.
  • Odpowiedz