Wpis z mikrobloga

@hellyea: ciekawe czy kładł się spać z myślą "kurde nie tak miało wyjść, zejbałem, teraz powinienem to zgrabnie odkręcić" czy przeciwnie, był z siebie dumny, że "chroni tradycyjne polskie wartości" i zasnął uśmiechnięty jak na licznych memach. Przypominam, że kiedyś tradycyjnymi wartościami było posiadanie niewolników albo chrystianizacja mieczem ale świat się rozwija i szkalowanie przez prezydenta wybranej mniejszości czyni go śmiesznym wieśniakiem a nie reprezentantem nowoczesnego państwa. Wieloletni PR na arenie
@lucer: nie wiem gdzie Ty mieszkasz i kogo znasz, ale nigdy nie widziałem żeby ktoś szedł po ulicy i krzyczał na cały świat, że jak gejem. Jeśli bijesz do marszów równości to ciekawi mnie jak Ty byś walczył o swoje prawa.
@hellyea: A mi nie. Dobrze powiedział. A jednocześnie stwierdził, że szanuje ludzi i osoby homoseksualne.

ps.https://www.youtube.com/watch?v=EwaJtNBt73o

I polecam zajrzeć do SJP albo Wikipedii, jeżeli nie rozumie się słowa "ideologia". Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że pod skrótem LGBT kryje się grupa społeczna, tak ruch który tworzy część z nich ma wszystkie znamiona ideologii.

Ale hehe śmiejemy się i szydzimy z prezydenta bo tak fajnie, modnie i jest poklask nie?
nikt ci nie zagląda w życie prywatne, możesz być gejem i mieć chłopaka i Państwu nic do tego, nie rozumiem co masz na myśli...


@Jachnucy: i oczywiście typowa retoryka prawej strony xD skoro ktoś popiera lgbt to sam MUSI być lgbt, po prostu musi. Ku Twojemu zaskoczeniu, ja się do tych osób nie zaliczam, co nie znaczy, że lekceważę ich prawa. Ślub cywilny to też życie prywatne, a osoby lgbt nie
@Cinkito nie twierdzę że jesteś gejem użyłem słowa "możesz" a nie " jesteś" , a czy jesteś gejem czy nie to mnie to nie obchodzi.
No tak ślub z definicji jest umową pomiędzy mężczyzna i kobieta i nie wyobrażam sobię w kwestii moralnej żeby było inaczej.
Państwo jedynie nie udzieli ślubu osobom tej samej płci ale jak najbardziej możesz mieszkać z tobą osobą żyć i robić co chcesz oprócz adopcji dzieci
No tak ślub z definicji jest umową pomiędzy mężczyzna i kobieta i nie wyobrażam sobię w kwestii moralnej żeby było inaczej.

Państwo jedynie nie udzieli ślubu osobom tej samej płci ale jak najbardziej możesz mieszkać z tobą osobą żyć i robić co chcesz oprócz adopcji dzieci


@Jachnucy: definicje można zmienić i zasadniczo takie rzeczy się robi. Prawo powinno być dostosowane do czasów, przepisy zmieniają się dzień po dniu. I brak możliwości