Wpis z mikrobloga

@spere:
Duda przez pięć lat: nie wprowadza żadnych konserwatywnych zmian
Duda gdy grozi mu utrata fotela prezydenta: PATRZCIE TO JA JESTEM PRAWDZIWĄ PRAWICĄ, PRZYSIĘGAM!!!!!111
  • Odpowiedz
@spere: duduś w sprawach które są dla prezydenta istotne takich jak: dialog na arenie międzynarodowej, ambitne inicjatywy ustawodawcze, czy w naszym przypadku promowanie octagonale, trójmorza/międzymorza, trójkąta weimarskiego itd itp wykazał absolutną, karygodną niekompetencję, no ale chyba oficer prowadzący mu na to nie pozwolił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ergo takie żałosne wiecowanie przeciwko x grupie społecznie to jak dla mnie to jest dalsze pogrążanie się w tej
  • Odpowiedz
@NijuGMD: Jaką Ty chcesz jeszcze konserwatywną zmianę w jednym z najbardziej konserwatywnych krajów w Europie, gdzie wszystkie liberalne postulaty światopoglądowe są nielegalne? Bo kolejny etap to chyba wydzielenie gett. Poza tym przeceniasz role szczucia na ludzi - całą kadencję to robią i tego może w mediach nie widać, ale wyraźnie utrudnia życie na poziomie jednostki, gdzie "szare masy" są zaprogramowane, by postępować tak jak usłyszą w TV w stosunku do
  • Odpowiedz