Wpis z mikrobloga

@galicjanin: tylko ze prezydent jest jeden i on wypowiada się o LGBTQ+ tak jak się wypowiada.
Mój przełożony z swoim mężem i dzieckiem chętnie by zwiedził Polskę bo słyszał że to piękny kraj ale jak czyta że tworzone są strefy wolne od LGBT to mówi że czuję się jak zaszczuty żyd w czasie międzywojennym.
A gdyby tak stworzyli Niemcy strefy wolne od zydow albo od Polaków? Ja bym ten kraj skresil
@Der_urologe: spokojnie Unia już zaczyna grozić obcięciem dotacji jeśli nie zlikwidują tych stref. Marszałkowie, starostowie i wójtowie już pewnie są obesrani na zielono, bo pozyskane z Unii fundusze na inwestycje, zwłaszcza w Polsce B decydują w bardzo dużej mierze o sukcesie wyborczym danych włodarzy.
@galicjanin: ja się tym tylko interesuje. Dawno temu przestałem się tym przejmować.
Czy Polska przyjmie kiedyś wartości współczesnego zachodu czy stworzy nowa naracje nardowo-katolicka albo przyjmie wartości typu Rosja to mi już obojętnie.

Mam swoje życie. A Polska stała się tylko zainteresowaniem.
@tomasz-terlecki: Ja mógłbym najwyżej wstydzić się za prezydenta mojego kraju. Choć ogólnie to każdy odpowiada za siebie.
Pozostaje tylko nadzieja, że Maliniak przegra najbliższe wybory i przestanie przynosić wstyd swojemu krajowi i tym jego obywatelom, którzy nie podzielają jego wizji świata, czy też głoszonych przez niego stwierdzeń (w sumie to nawet nie wiadomo, czy on faktycznie szczerze ma takie poglądy, czy mówi to tylko dlatego, że mobilizuje twardy elektorat PiS-u).
@rorf46: Pierwszy raz jest mi wstyd za to skąd pochodzę. Pamiętam jak to na wykopie mówili że to Bronek nam narobi wstydu


@tomasz-terlecki: Niepotrzebnie. Pojedziesz np do USA i beda mylic Poland z Holand.
Ludzie serio maja #!$%@? na Polske na swiecie.