Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki potrzebuję pomocy, bo #depresja mocno.
Zaczęłam brać leki, ale potrzebuję jeszcze pomocy w ogarnięciu się. Problem leży w tym, że kompletnie nie wiem, jak się za to zabrać. Chcę was zapytać, co waszym zdaniem warto robić w ciągu dnia, żeby zająć czas i nie zmarnować go, chodzi mi o bardziej podstawowe rzeczy - ja naprawdę zaczynam od podstaw, czyli od wychodzenia z łóżka.

I jeszcze prośba do #rozowepaski czy moglybyście podrzucić jakieś pomysły na zadbanie o siebie? Co robicie na codzień albo ogólnie, żeby wyglądać i czuć się dobrze? I pytam o totalne podstawy i konkrety, naprawdę o to proszę - bez żadnego #!$%@? jakie można znaleźć na blogach beauty, że każdy jest inny i sama muszę stworzyć swoją rutynę czy coś. I w sumie #niebieskiepaski też moglibyście dorzucić swoje trzy grosze na temat tego, co uważacie za must do, żeby uznać dziewczynę za zadbaną.

Ten post jest całkiem na serio i jeżeli Cię bawi, to proszę, przescrolluj po prostu dalej.

Rozpaczliwie proszę was o pomoc.

#wychodzeniezprzegrywu i #przegryw jakby nie patrzeć, #rozwoj #pytanie #kiciochpyta #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #rozwojosobistyzprzegrywami #mirabelkopomusz #pomoc #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ee0aaff728c34cfab07ebc7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[================........................] 39% (92zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: skoro dla ciebie sukces to już wyjście z łóżka to może zacznij chodzić do psychologa. Skąd mamy wiedzieć czym się interesujesz, co lubisz, czy sam się utrzymujesz lub nie, ile masz lat. Równie dobrze ktoś ci może napisać zacznij jeździć konno bo od 5roku ta osoba zasuwa na koniu a ty nigdy nawet nie jeździłeś. Inny napiszę wstawaj wcześnie rano bo on wstaje o 6 i jest świetnie a może
@AnonimoweMirkoWyznania: polecam psychoterapie, odradzam psychologa. Samemu z siebie ciezko pewne rzeczy zmienic, ktos musi nam troche w tym pomoc, specjalista w takich sprawach jest bardzo przydatny i potrafi w dosc szybkim czasie wyciagnac z niezlego bagna. Mysle, ze tez bez problemu pomoze Ci z oarnieciem takich podstawowych spraw.

Jezeli chodzi o mnie to zadbana dziewczyna ma ogarniete wlosy, paznokcie, jezeli chodzisz w sukienkach czy spodnicach to nogi. Moze lekki makijaz, ale
@AnonimoweMirkoWyznania: Wiem że to truizm, ale takie pytania powinnaś zadać swojemu psychoterapeucie. Leki bez psychoterapii nie załatwią problemu. NIe wymagaj od siebie za wiele, staraj się czymś zająć myśli. Jeżeli zadbanie o siebie sprawi ci przyjemność zrób to, w zakresie w jakim jesteś w stanie. Zapuszczenie się w depresji nie jest powodem do wstydu. Bardzo ważny jest dobry psychiatra żeby nie uzależnił cię od benzo, wychodzenie z tego to masakra. Warto
@AnonimoweMirkoWyznania: Niebieski tutaj.

Zadbana dziewczyna to taka co umie przebiec te kilka kilometrów, nie śmierdzi jej z żadnych warg, brak zarostu pod pachami i niżej, ubrana w czyste, uprasowane rzeczy. To jest na 3.0.

W ciągu dnia warto:
1. mieć pracę/szkołę
2. ogarnąć sobie dobre jedzonko
3. poćwiczyć
4. pójść spać przed północą
5. mieć do kogo się odezwać
@AnonimoweMirkoWyznania: kilka wskazówek z rodzaju beauty: codziennie nasmaruj twarz olejem z jojoby. Ten olej nie uczula, nie psuje się, mocno nawilża., mocno ujędrnia. Kup mały masażer i przez 10 minut delikatnie masuj skórę twarzy i głowy- zwiększy ukrwienie skóry. Jak możesz- polub hula hop. 30 minut codziennie i po 2 miesiącach boska talia. Chcesz się pozbyć celulitu- zrezygnuj z białego cukru i pszenicy. Codziennie naszykuj sobie butelkę wody z witaminymi. Przed
@AnonimoweMirkoWyznania: Wstań, wypij szklankę letniej wody, przygotuj sobie jakieś zdrowe śniadanie. Np płatki owsiane, z miodem, orzechami, owocami, mlekiem/jogurtem/wodą.
Idź się umyć, zawsze miej czyste włosy, ogarnięte brwi (to rama dla twarzy) wklep krem odpowiedni dla swojej skóry w twarz, najlepiej jak będziesz miała jeszcze wilgotną skórę, wtedy lepiej się wchłonie. Raz w tygodniu zrób sobie peeling ciała, do twarzy polecam enzymatyczne. Peeling możesz zrobić nawet solą, cukrem czy mieloną kawą,
@AnonimoweMirkoWyznania: O kondycję skóry ciężko zadbać żeby z dnia na dzień wyglądała lepiej, ale może warto pomyśleć o świadomej pielęgnacji włosów? Zrobić z tego rytuał, który będzie częścią Twojego dnia i szybko da efekty, dzięki czemu nie poczujesz, że to wszystko na darmo. Gorąco polecam obejrzeć sobie filmiki dziewczyny na kanale WWWLOSY.PL