Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3289
Czy dobrze łączę fakty? Gość wielokrotnie skazany poszedł nacpany do sklepu zapłacić lewymi pieniędzmi. Gdy złapała go policja stawiał wyraźny opór więc poszedł na glebę i tak umarł, bo policjant debil nie słuchał jak leżący na glebie krzyczy że nie może oddychać. Przez to wspomniany kryminalista miał pogrzeb transmitowany przez cały świat, został pochowany w złotej trumnie a na jego potrzebie płakał burmistrz Miasta gdzie to się stało. Co jest kruwa
#usa #kiciochpyta
  • 208
nie został zamordowany, autopsja wykazała co innego. Typ nie mógł ustać na nogach i stawiał opór, policjant musiał go trzymać przy ziemi. we krwi miał więcej różnych dragów niż ja przez całe życie próbowałem


@vvertoi: Został zamordowany, obie autopsje potwierdziły duszenie. Stawianie biernego oporu nie upoważnia do stosowania tego manewru przez policje - prawo Minneapolis pozwala na docisk kolanem tylko w przypadku agresywnego podejrzanego, gdzie inne metody nie działają i tylko
@OCIEBATON Teraz tylko czekać aż Twoi adwersarze będą wstawiali się za jakimś Sebixem Wyklętym w razie podobnej sytuacji w Polsce ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ogólnie to nawet teraz, pogrzebalbym w ich komentarzach przy głośnych sprawach zatrzymań ze skutkiem śmiertelnym. (Stachowiak itp)
@white142: no nie mogę, co za ingnorant. Poczytaj o odsetku ludzi niesłusznie skazanych (niedoszacowanym z resztą, bo procesy o uniewinnienie trwają potwornie długo a nie każdemu się udaje wejść na drogę apelacji wyroku), poczytaj o programach resocjalizacyjnych, pooglądaj wideo na którym policjanci przewracają 75 letniego dziadka (BIAŁEGO) i nieudzielają pomocy jak z ucha zaczyna lecieć mu krew, pooglądaj wideo na którym policjanci pryskają dziennikarzy gazem pieprzowym i przejeżdzają radiowozami obywateli swojego