Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3288
Czy dobrze łączę fakty? Gość wielokrotnie skazany poszedł nacpany do sklepu zapłacić lewymi pieniędzmi. Gdy złapała go policja stawiał wyraźny opór więc poszedł na glebę i tak umarł, bo policjant debil nie słuchał jak leżący na glebie krzyczy że nie może oddychać. Przez to wspomniany kryminalista miał pogrzeb transmitowany przez cały świat, został pochowany w złotej trumnie a na jego potrzebie płakał burmistrz Miasta gdzie to się stało. Co jest kruwa
#usa #kiciochpyta
  • 208
@OCIEBATON: Nie do końca.
Policjant podejrzewał że pieniądze są fałszywe, ale nie miał racji, były prawdziwe.
Gość nie tyle "był naćpany" co był pod wpływem a i tak według jednej z dwóch ekspertyz pośmiertnych - to prawdopodobnie będzie rozstrzygane przez biegłych sądowych podczas procesu.
Został zatrzymany brutalnie przez podejrzenie policji (fałszywe).
Nie umarł od tak, tylko został zamordowany przez tego policjanta, nazywajmy rzeczy po imieniu.
To że był wcześniej wielokrotnie skazany
@justkilling: Był recydywistą naćpanym tablicą Mendelejewa i stawiał opór.
Niby dlaczego warto dodać taką ciekawostkę, jak rozwiązanie policji w innym mieście? To tania sztuczka mająca potwierdzić, że działania policji były niestosowne, co jest bzdurą.
Gość nie zginął, bo był czarny. Zginął, bo był naćpanym recydywistą, który stawiał opór policji.
Niby dlaczego warto dodać taką ciekawostkę, jak rozwiązanie policji w innym mieście?


@Francisco_dAnconia: W innym mieście? Przecież to się stało w Minneapolis xD

Gość nie zginął, bo był czarny.


@Francisco_dAnconia: Po co ta fiksakcja na temat koloru skóry? Czy wspomniałem jednym słowem chociaż o kolorze skóry w moim poście że negujesz coś czego nie napisałem?
@Francisco_dAnconia: A czemu ja ci mam mówić, to ty przywołałeś kolor skóry w odpowiedzi na mój komentarz więc ja pytam ciebie czemu kolor skóry jest tutaj tak ważny. Ja o nim nic nie mówiłem.

To bez znaczenia, w jakim mieście.


@Francisco_dAnconia: xDDDDDD Czekaj, zarzucasz mi że to że rozwiązanie policji w innym mieście nie ma znaczenia, po czym gdy Cię poprawiam że to dokładnie to samo miasto mówisz że to