Wpis z mikrobloga

Czyli co sądzimy o tym, żeby zlikwidować ulubione, bo nie będą możliwe do odnalezienia w gąszczu obserwowanych? Gdzie tu sens?
sens jest taki, aby ujednolicić te opcje. Jak coś dodajesz do obserwowanych, tzn. że jest to w jakiś sposób interesujące dla Ciebie znalezisko, więc podobnie jak ulubione. To taj jak dodanie gwiazdki w Gmailu przy danej konwersacji...
@m__b: różnica jest taka, że do obserwowanych jest dodawane każde znalezisko w ktorym się zacznie komentować i później, kiedy mnie nie interesuje dalsza dyskusja to robie porządek w tejże liście i mam czysto. Do ulubionych natomiast dodaje takie zupełne perełki, które wykopałem, a żeby później ich nie szukać w dziesiątkach wykopanych znalezisk. Moim zdaniem tak jak jest wiele ułatwia (przynajmniej użytkownikowi).
A co sadzicie o tej propozycji z tagami prywatnymi? Wowczas zamiast dodawać tylko do Ulubione możesz dodać do np. Ulubionedesign, Ulubioneprogramowanie itd.
@limak87: to ma być system lepszego tagowania tego co Wam się podoba. Cześć znalezisk jest błędnie otagowana i warto by było dodać nowe tagi, a oprócz tego otagowac znalezisko w prywatne tagi, bo przy dłużej liczbie ulubionych znalezisk ciężko jest je Wam znaleźć.