Wpis z mikrobloga

Jak ktoś naście lat temu czytał inso/SFD to wie kim jest Kamil Bling Szadkowski.

W wieku już nastu lat pakował a w wieku 19 był #!$%@? tak że nikt nie wierzył że ma tyle lat i tak jest #!$%@?, dokladnie pamietam tej jego wątek na chyba sfd ewentualnie insomni. Pamietam jak mu zazdroscilem ze handluje bizuteria z USA i rucha najlepsze laski w tak mlodym wieku, wrzucal foty na inso z naprawde zajebistymi dupeczkami, dla mnie wtedy jeszcze dzieciaka byl moim wzorem, chcialem byc #!$%@? i odwazny tak jak on xD

Reportaż TVN https://www.sadistic.pl/niepelnosprawny-bling-kamil-szadkowski-vt251276,15.htm

Wedlug reportazu i komentarzy z sadistica dostal #!$%@? w koncu bo ruchal juz nawet nie tego kogo powinien, jakis gangus zebral ekipe i mu #!$%@? tak ze zostal niepelnosprawny - problemy z mowieniem, chodzeniem, pisal jeszcze na inso okolo 2010go ze ma jakies napady i bieze na nie benzo ale nie pomaga.

Kilka miesiecy chyba po wypadku zaczal dodawac filmiki na YT, jakis czas mu kibicowalem z nadzieja ze bedzie jeszcze chodzil normalnie ale jak widac uszkodzenia neurologiczne mu to uniemozliwily. Dodawal filmiki na YT przez 10 lat jak pakowal juz po wypadku, 7miesiecy temu przestal i #!$%@? wie co z nim.

Miał 18-19 lat na zdjęciu poniżej.

Dla mnie wniosek jest jeden, lepiej nie wychodzic z piwnicy bo same zle rzeczy sie wtedy dzieja

#przegryw #silownia #mikrokoksy #przegryw
fucked_up - Jak ktoś naście lat temu czytał inso/SFD to wie kim jest Kamil Bling Szad...

źródło: comment_15914726168SCSY1XlGe1wTWaDpny4AM.jpg

Pobierz
  • 54
@hpiotrekh: @atoms: @tozalezyogunie: odbijam sogi i banuję kogo trzeba.

Z Siwkiem byłem wtedy w azazelu w Milanówku jak dziarał ł#!$%@?ę, do dziś pamiętam minę tatuatora :D

Na Śląsku browary walił Rinokot, do dzisiaj pisze na małym forum ludzi którzy utrzymali kontakt po inso, ale zgubiłem adres do tego forum %-)

Świąteczne sogarnie, inso CD, afery, dyskusje w administracji.

Mlkv, kim dżong Mnie %-)

Jako ciekawostkę dodam, że mój kolega