Wpis z mikrobloga

Jak ktoś naście lat temu czytał inso/SFD to wie kim jest Kamil Bling Szadkowski.

W wieku już nastu lat pakował a w wieku 19 był #!$%@? tak że nikt nie wierzył że ma tyle lat i tak jest #!$%@?, dokladnie pamietam tej jego wątek na chyba sfd ewentualnie insomni. Pamietam jak mu zazdroscilem ze handluje bizuteria z USA i rucha najlepsze laski w tak mlodym wieku, wrzucal foty na inso z naprawde zajebistymi dupeczkami, dla mnie wtedy jeszcze dzieciaka byl moim wzorem, chcialem byc #!$%@? i odwazny tak jak on xD

Reportaż TVN https://www.sadistic.pl/niepelnosprawny-bling-kamil-szadkowski-vt251276,15.htm

Wedlug reportazu i komentarzy z sadistica dostal #!$%@? w koncu bo ruchal juz nawet nie tego kogo powinien, jakis gangus zebral ekipe i mu #!$%@? tak ze zostal niepelnosprawny - problemy z mowieniem, chodzeniem, pisal jeszcze na inso okolo 2010go ze ma jakies napady i bieze na nie benzo ale nie pomaga.

Kilka miesiecy chyba po wypadku zaczal dodawac filmiki na YT, jakis czas mu kibicowalem z nadzieja ze bedzie jeszcze chodzil normalnie ale jak widac uszkodzenia neurologiczne mu to uniemozliwily. Dodawal filmiki na YT przez 10 lat jak pakowal juz po wypadku, 7miesiecy temu przestal i #!$%@? wie co z nim.

Miał 18-19 lat na zdjęciu poniżej.

Dla mnie wniosek jest jeden, lepiej nie wychodzic z piwnicy bo same zle rzeczy sie wtedy dzieja

#przegryw #silownia #mikrokoksy #przegryw
fucked_up - Jak ktoś naście lat temu czytał inso/SFD to wie kim jest Kamil Bling Szad...

źródło: comment_15914726168SCSY1XlGe1wTWaDpny4AM.jpg

Pobierz
  • 54
@fucked_up:
w sumie ciekawe. Jak to kilka/naście lat temu przeglądałem sfd i jego temat to ta sylwetka robiła na mnie ogromne wrażenie. Teraz widuje takich łebków często, już nie mówiąc o tym, że sam nie wyglądam wiele gorzej. A historia dość przykra, ale sam mówił że zebrał to co zasiał.
@fucked_up: Inso się przypomniało, nawet pisałem kiedyś z Blingiem %-) Kiedyś dawna ekipa z "Szatni" przeszła na forum inso po decyzji Mateusza, jeszcze jakieś inne fora tematyczne tam powstały, ale nikt tam nie zaglądał. Teraz zobaczyłem, to umarło już dawno temu... Ilu to ja ludzi stamtąd kojarzę, nawet z wspominanych wątków, wspomnienia, historie... %-)
Tino - @fucked_up: Inso się przypomniało, nawet pisałem kiedyś z Blingiem %-) Kiedyś ...

źródło: comment_1591561209bn90hsBsArm3JF2PK6Znmp.jpg

Pobierz