Wpis z mikrobloga

Mam przyjaciela którym mogę się pochwalić ponieważ bardzo go kocham i zabiłbym każdego na swojej drodze jeśli zrobiłby mu ktoś krzywdę.

Jest odzwierciedleniem mojej duszy szczerze mówiąc widząc go pierwszy raz od razu widziałem w nim to coś.
Niekiedy mamy siebie dość jak w każdym związku dodatkowo ja facet on facet ale finalnie dochodzimy do porozumienia.
Najlepsze co mnie w życiu spotkało (ʘʘ)
Na dole teraźniejsze zdjęcie.

#przegryw #depresja #nerwica #fobiaspoleczna #zwierzaczki #pokazpsa
urzedniczatv - Mam przyjaciela którym mogę się pochwalić ponieważ bardzo go kocham i ...

źródło: comment_1591388514iBKJPXCvvjtxjyaOJDxzaQ.jpg

Pobierz
  • 35
@urzedniczatv: Fajny piesek. Kiedyś jak chodziłem do podstawówki, to u mnie na osiedlu była starsza Pani z podobnym do tego ze zdjęcia. W zimę jak nie było co robić, to porzucało mu się piłkę, czy pobawiło.
@Die_Wacht_am_Tiber: Powiem w ten sposób właściwie to drobna ciekawostka będzie oczywiście w pełni się z Tobą zgadzam ja z moja czarna kulka lubimy weekendami zwyczajnie jeździć samochodem patrząc się na ludzi goniących za moda, znajomościami, pieniędzmi liczy się tylko ten jeden moment obserwacja, muzyka i mój pies może to brzmieć troszkę komicznie ale widok szczęśliwego psa leczy mnie z wszystkich ran gdyby nagle mi zabrakło tej perełki prawdopodobnie rozpadłyby się doszczętnie