Wpis z mikrobloga

Mam przyjaciela którym mogę się pochwalić ponieważ bardzo go kocham i zabiłbym każdego na swojej drodze jeśli zrobiłby mu ktoś krzywdę.

Jest odzwierciedleniem mojej duszy szczerze mówiąc widząc go pierwszy raz od razu widziałem w nim to coś.
Niekiedy mamy siebie dość jak w każdym związku dodatkowo ja facet on facet ale finalnie dochodzimy do porozumienia.
Najlepsze co mnie w życiu spotkało (ʘʘ)
Na dole teraźniejsze zdjęcie.

#przegryw #depresja #nerwica #fobiaspoleczna #zwierzaczki #pokazpsa
urzedniczatv - Mam przyjaciela którym mogę się pochwalić ponieważ bardzo go kocham i ...

źródło: comment_1591388514iBKJPXCvvjtxjyaOJDxzaQ.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@urzedniczatv: doczytalam ze Belg :). Jaki jest w ulozeniu? Dlugo psocił? Czytalam ze belgi potrzebuja bardzo duzo i długo uwagi, potrafia niszczyc jak tego nie mają. Dopytuje bo jestem zafiksowana na owczarki i belgi są na górze listy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GipssyG: to stworzenie ma więcej energii niż cokolwiek innego, lubi dominować i potrzebuje twojej uwagi praktycznie ciągle. Ale jest tak zajebiście mądrym i kochanym psem że nie zamienisz go na żadnego innego. Mówię o samcach, bo takiego mam, nie wiem jak zachowują się samice
  • Odpowiedz
@cichooo: Dziekuje za odpowiedź. Mam dylemat bo pracuje owszem w domu ale wyjezdzam sluzbowo na caly dzien, bywa ze na dwa i boje sie demolki. To ze są to bardzo madre psy to wiem, tym sie kieruje wybierając ale tak jak muszę odpuscic wilczka tak i chyba Belga:(. Chyba ze na emeryturze :) wtedy na 100% bede jego .
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GipssyG: raczej jak wyjeżdżasz na 2 dni i pies ma sam zostać przez tyle czasu sam w domu to odpuściłbym jakiegokolwiek psa, gronendale potrzebują dużo ruchu i zabawy więc to kompletnie odpada
  • Odpowiedz
@cichooo: Mam owczarka w tej chwili i dzielke 0.5h. Spacery 3 razy dziennie+zabawy i bycie obok.Wyjezdzam rzadko 1-2 w miesiącu ale moze byc to o1-2 razy za duzo. Sa psy ktore potrzebuja duzo uwagi i takie ktore znacznie mniej. Belg jest skoncentrowany na panu więc....
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GipssyG: nie no to w sumie nie ma tragedii, one są bardzo terytorialne i lubią mieć co pilnować, więc raczej by nie było problemu. Pewnie by się przyzwyczaił do tego że wyjeżdżasz czasem.
  • Odpowiedz