Wpis z mikrobloga

@Bobokkk: przypominam, że w kradzieże, akty wandalizmu czy pobicia zaangażowani też są biali, latynosi czy mulaci.

Pozdro dla inteligentnych, którzy krytykują tą rzeźnię, ale dostrzegają istotny problem jakim jest rasizm i wyrażają sprzeciw segregacji ze względu na kolor skóry.
  • Odpowiedz
@Bobokkk: Do osób czarnoskórych sensu largo się nie pogorszył. Do pewnej liczby czarnych środowisk amerykańskich, skupionych przede wszystkim przy Czarnych Panterach 2.0 czyli BLM, owszem.
A o antifie, która roznieciła ten pożar, od dawna pisałem, że to NKWD dla ubogich mentalnie, moralnie i materialnie.
  • Odpowiedz
Pozdro dla inteligentnych, którzy krytykują tą rzeźnię, ale dostrzegają istotny problem jakim jest rasizm i wyrażają sprzeciw segregacji ze względu na kolor skóry.


@erixon: Przecież w tej chwili w zachodnim świecie jeśli ktoś jest segregowany ze względu na kolor skóry to są to biali...
  • Odpowiedz
Jeśli przez ten syf w #usa, który robią obecnie murzyni twój stosunek do tej rasy się pogorszył - plusujesz


@Bobokkk: Dlaczego miałby się pogorszyć!? Przecież ktoś (chiny? rosja?!) urabia ich tak, żeby się kłócili między sobą. W Polsce też się to dzieje i też non stop się kłócimy o bombelki, polki, sebów i inne tego typu rzeczy, które są tylko karykaturą relacji międzyludzkich.
My dajemy się tak samo urabiać jak
  • Odpowiedz
@Bobokkk: Dla mnie bez zmian. Znam sporo Afroamerykanów w USA, w większości fajni ludzie, ale wiem tez jak to wyglada w gettach. Jest jak jest, nie jest to taka oczywista sytuacja jak wszyscy na wykopie to przedstawiają.
  • Odpowiedz