Wpis z mikrobloga

@Pepe19: niby czemu lipa? Godzina biegania to super sprawa, zdecydowanie jesteś na dobrej drodze ( ͡ ͜ʖ ͡)
Spokojnie ciągnij długie wybiegania, dodając czasem szybsze akcenty i spokojnie z czasem przyspieszysz. Albo i nie przyspieszysz, jeśli takie tempo będzie dla Ciebie przyjemne.
  • Odpowiedz
@Pepe19: Sorry, ale jeżeli nie jesteś w wieku 80+ to straszna lipa. Nie kompromituj się więcej i nie bierz się już nigdy w życiu za bieganie. Tą pierwszą próbą i tak przyniosłeś wstyd rodzinie.
  • Odpowiedz
@Pepe19: spoko - trenuj, zainstaluj Stravę i zapisz się do jakiegoś klubu w okolicy, fajnie się porównuje wyniki (i fajnie można się zdołować XD). Tempo przyjdzie z czasem. Ja musiałem odstawić bieganie, bo kolano nie dawało rady jednak (pomijając, że mnie #!$%@? nudziło).
  • Odpowiedz
@Pepe19: jako iż człowiek przez tysiące lat nauczył się biegać długie dystanse zużywając przy tym jak najmniej energii (długie pogonie za zwierzyną) to polecam bieganie interwałowe (intensywny bieg i następnie odpoczynek truchtem).

Ale oczywiście zwykłe bieganko również nie zaszkodzi, chyba że jesteś bardzo ciężki to możesz sobie rozwalić kolana
  • Odpowiedz
@metaprinz: masz znajomych którzy dają kudosy, acziwmenty, mozesz zobaczyc ile ci do PR brakuje, jak progresujesz. Jest element medium spolecznosciowego ale moim zdaniem to "uzależnia" w pozytywny sposób ( ͡° ͜ʖ ͡°) pamiętaj if it's not on strava it didn't happen
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz