Wpis z mikrobloga

@Shatter: serio serio,#!$%@? sie na tym xnam bo biehlem ogolnie drugi raz wiec ogolnie to jestem troche zaskoczony tymi plusami i komentarzami boo naprawde forme mam w #!$%@? kiepską,75 kg przy 170 cm i to zalany mocno.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@FishyGuy: Spoko, przyjęte. Jak dla mnie jeśli zaczynasz biegać to lepiej na początku wolniej a dłużej. Z czasem nabierania wytrzymałości z automatu będzie się chciało osiągać lepsze wyniki. Ważne aby na początku nie wymagać nie wiadomo czego, bo jak coś się nie uda to może samozaparcia nie wystarczyć do dalszego biegania.
  • Odpowiedz
  • 0
Z takim czasem to chyba na paraolimpiadę, wynik słaby nie ma co ukrywać gdzie 10km/h to trucht więc wolniej niż trucht. Gdzieś trzeba zacząć z 2 strony więc biegaj co 2 dzień to i czasy lepsze będą obyxd
  • Odpowiedz
@kaczek93: Wkręciłem się kiedyś w bieganie, bo szybko chudłem dzięki temu, choć nie byłem jakiś otyły gdy zaczynałem. Zrzuciłem prawie 40kg, ale w ciągu nastepnuch lat biegać nie przestałem. Były miesiące, że regularnie co drugi dzień robiłem 16-18km. Nie dałem rady, a i tak cisnąłem dalej. Rozgrzewki chyba za bardzo byle jakie, aby trochę się porozciągać. Teraz będzie już ze 2 lata, jak nie biegam, a kolana bolą bardzo często.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pepe19: Tak endomondo zawyża kalorie, w sumie to myślę że program podaje całość spalonych kalorii podczas wykonywania ćwiczeń. Czyli to co spalasz przez 1h biegu + to co byś spalił przez tą 1h np. leżąc na kanapie.
  • Odpowiedz