Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
Stuknęłam dziś rano babkę.
Mamy po południu się spotkać i wyjaśnić sprawę.
To jej szkoda. W komentarzu moja.
Przy wyjeździe z wioski ja ją walnęłam. Bo ruszyła już, prawie była za linią, więc patrzyłam w lewo czy coś jedzie i zaczęłam lekko ruszać. Ona wtedy zahamowała. Twierdzi że stwierdziła że nie wyjedzie, bo samochód jechał. I stuknęłam ją.
Pomóżcie, help!
#samochody #stluczka #wypadek #pytaniedoeksperta #mechanika #mechanikasamochodowa
Amestris - Stuknęłam dziś rano babkę.
Mamy po południu się spotkać i wyjaśnić sprawę....

źródło: comment_1590732030UdVw812S57i5vpvWHLGVrz.jpg

Pobierz
  • 144
  • Odpowiedz
@Shatter: bo znaleźli barana do strzyżenia. Na każdą stłuczkę ubezpieczyciel ma 15k na wypłaty zdrowotnej dla każdego uczestnika kolizji plus odszkodowanie pełne za szkody. Powiem tak kilka lat temu gość wjechał mi w tylek, oprócz pełnego odszkodowania za szkody, dostałem 27. 000 zł za uszczerbek na zdrowiu. Wysyłasz papiery do firmy która daje ci specjalistów, prawników właśnie w tej dziedzinie. Biorąc jedynie 10% od wygranej.
  • Odpowiedz
No i oświadczenie spisane, pójdzie z OC. Babka się usrała na to ASO bo musi mieć auto zastępcze na dojazdy do pracy XD

No trudno. Od 4 lat mam prawko, do tej pory bezwypadkowo, może dużo mi nie dowalą w składkach


@Amestris: ogólnie, żeby się dogadywac na naprawę gotówkowa, jeśli się nie ma floty pojazdów bez ochrony zniżek, to trzeba mieć IQ karalucha. Ile dostaniesz tej zwyżki, 100-200zł? Ile musisz
  • Odpowiedz