Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
Stuknęłam dziś rano babkę.
Mamy po południu się spotkać i wyjaśnić sprawę.
To jej szkoda. W komentarzu moja.
Przy wyjeździe z wioski ja ją walnęłam. Bo ruszyła już, prawie była za linią, więc patrzyłam w lewo czy coś jedzie i zaczęłam lekko ruszać. Ona wtedy zahamowała. Twierdzi że stwierdziła że nie wyjedzie, bo samochód jechał. I stuknęłam ją.
Pomóżcie, help!
#samochody #stluczka #wypadek #pytaniedoeksperta #mechanika #mechanikasamochodowa
Amestris - Stuknęłam dziś rano babkę.
Mamy po południu się spotkać i wyjaśnić sprawę....

źródło: comment_1590732030UdVw812S57i5vpvWHLGVrz.jpg

Pobierz
  • 144
  • Odpowiedz
@adik3x: z tą zwiekszona składka to nie tak do końca. Jeśli jest np do 500zl czy ileś szkoda to nawet nie doliczają. Przynajmniej u mnie tak było
  • Odpowiedz
Mamy po południu się spotkać


@Amestris:

Masz mało czasu, posłuchaj mnie uważnie. Dzis o 13:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i
  • Odpowiedz
Miałem kiedyś identyczna stłuczkę przez #!$%@? dziada. Jako że nie miałem czasu się z nim kłócić a on jechał stu letnia astra to dałem mu dwie stówy i się pożegnaliśmy. Tak czy siak niestety to twoja wina. Jeśli oddaje do ASO to tam sobie zawsze liczą duże pieniądze więc lepiej z OC. Jak nie to kwestia ile to kosztuje
  • Odpowiedz
@WatchYourBack: Chłopie puknij się w czoło, tak się spraw teraz nie załatwia. Dzisiaj da jej 500, a jutro baba stwierdzi ze naprawa kosztowała 2k i będzie żądać więcej. Po to jest OC
  • Odpowiedz
@Amestris: Nawet nie idz na dawanie w łape czy coś. Od tego masz ubezpieczenie OC, a jak ci zabiorą to z 10-15% zniżki, policz ile to wychodzi i to wszystko.
  • Odpowiedz
@Amestris: trzeba było załatwić to od razu, bo jak będziesz zwlekać to kobieta policje poinformuje i jeszcze mandat dostaniesz. Pamiętaj o spisaniu oświadczenia na kartce, opisz dokładnie co się wydarzyło itd
  • Odpowiedz
@WatchYourBack: oczywiscie, że ma roszczenia i takie oświadczenie tego nie zmieni. Poza tym jak ona pójdzie do serwisu autoryzowanego to 500 zł sprawy nie załatwi. Nie wiesz co piszesz człowieku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Babka ma chyba w miare nowe auto więc watpie czy 500 zl zalatwi sprawe, pewnie będzie chciala wymienic zderzak a takie cos w aso bedzie min. 3kafle. Chyba lepiej z oc skorzystac
  • Odpowiedz
@WatchYourBack: nie wierze że ktoś nie dopłaca 20zł na rok żeby mieć święty spokój. Zresztą, miałem drugie zdarzenie na motoycklu. Po wszystkim składki zwiększyły się z 890 do 920zł na samochodzie. Także tego, 30zł zamiast ~2k to chyba jest różnica
  • Odpowiedz