Wpis z mikrobloga

@Glimpse0fTheFuture no w większości takie są i co z tego? XD co komu przeszkadza, że wujek się #!$%@?ł w koszule z krótkim rękawem? Albo, że na stole jest rosół i dewolaj?
Dla mnie wesele to jest skok w czasie do młodości naszych rodziców czy wujków, bo na nich zależy młodym najbardziej. Więc jak lecą "ich" piosenki, przy których się dobrze bawią, to się nie struga naburmuszonej 16latki, tylko stara się bawić razem
@CXLV te wyśmiewanie ma wyraz piętnowania i poniżania, szczególnie, że artykuł w ogóle o nie o stylu wesel w Polsce, tylko o przepisach epidemiologicznych ich dotyczących, ale oczywiście trzeba podkreślić jacy ci Polacy to prostacy i jak to się gardzi weselami w ich wykonaniu
@Glimpse0fTheFuture: ale dlaczego ma to robić? Bo jakiś wykopek ma zdanie, że to wiocha i kicz? Chce ktoś to robi takie weslele, zaprasza sobie ludzi. Jak tobie wesela nie pasują to nie idziesz i tyle. W czym problem? Ja na miejscu młodych miałbym kompletnie #!$%@? w to, co sobie myśli osoba, która odmówiła przyjścia, albo co śmieszniejsze - w ogóle nie została zaproszona.
większą pretensjonalność, materializm i potrzebę akceptacji da się wyczuć od autora tego wysrywu, niż na polskich weselach. Uprzedzając nie lubię wesel, w ciągu 8 lat byłem raz jak musiałem, ale rozumiem tych którzy lubią się wybawić do białego rana ze swoimi wąsatymi wujami z niekoniecznie dopasowanymi garniturami. Żyj i daj żyć innym


@Henryk_Chinaski: to że jesteś Januszem jak większość Cię nie usprawiedliwia...
No wesela to rak straszny. Generalnie to podejście znajdź prace wyprowadź się znajdź dupe ożeń się w kościółku zrób dziecko, skończ 25 lat jest mocno jebniete


@Andriejewicz: Nie rozumiem Twojej filozofii. Ktoś chce? To co Ci do tego?
Ktoś Ci powiedział, że masz tak zrobić? Masz swój rozum i robisz co Ty uważasz za słuszne.
Plucie jadem w dwie strony jest chore.