Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tld; zjeb**** związek I ona chce przerwy
Hej Mirki I Mirabelki mam problem. Mój #rozowypasek chce zrobić przerwę... I nie wiem co robić. Tylko to nie jest tak,że bez powodu. Zawalilem i to ostro. W skrócie: miałem koleżankę, za którą uganiałem się chyba z 3 lata, ona ( dopiero teraz to widzę) była #atencyjnyrozowypasek, nigdy nie powiedziała mi wprost nie, wręcz przeciwnie zawsze była przemiła i dawała nadzieję. Gdy zmieniłem studia na magisterskie wprowadziłem się I poznałem moją obecną, kontakt osłabł. Jednak, gdy byłem już parę miesięcy w związku, odezwała się do mnie, miała poważne problemy, a ja zaangażowaniem się w nie za mocni7, to trwało z 3 miesiące, codziennie z nią rozmawiałem, jeździłem gdy potrzebowała. Moja że mną rozmawiała, mówiła,że ok rozumiem,że chce pomóc, ale za mocno się angażuje, ja nie wiem czemu nie słuchałem, nawet gdy płakała. Raz powiedziała,że chce zobaczyć nasze rozmowy na Ms znalazła rzeczy których nie powinienem tamtej pisać, nie wiem co dalej, mówi że mnie kocha, ale to za dużo. Co robić? #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #niebieskipasek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ece43fdb940832ef250ebaa
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 21
@AnonimoweMirkoWyznania: czekaj bo tego nie napisałeś - przestaleś w końcu z tamtą atencjuszką gadać? Jeśli tak to na oczach swojej kobiety wywal ją ze wszelkich social media i obiecaj ze nigdy sie do niej nie odezwiesz (i to z pokryciem). A jak dalej gadasz, to daj różowej znaleźć porządnego niebieskiego, który skupi się na niej w 100%, bo ty się do niej nie nadajesz
DestrukcyjnaEskimoska: To nie tak, że chciałem być z tamtą, naprawdę. Oczywiście,że utnę z nią kontakt, tak czy inaczej, to jednak toksyczna osoba jest. I chyba przez to nie potrafiłem przestać jej pomagać bo zawsze byłem jej wsparciem, to było tak z przyzwyczajenia, sam nie wiem. Kocham tylko moją.

Zaakceptował: LeVentLeCri