Wpis z mikrobloga

@RobHajs: no właśnie z dziurą to fejk bo u Żydów między kobietą a mężczyzną nie może być niczego podczas seksu (ani prześcieradła ani ubrań ani prezerwatywy). A dziura wzięła się od tego ich takiego jakby modlitewnego ponczo z węzełkami co mężczyźni zakładają pod ubranie. Jak to powiesisz do suszenia to dziwnie wygląda. Polecam kanał Tajemniczy Świat Żydów na yt
@Prezes_roku: ortodoksyjni żydzi mają zazwyczaj przed samym ślubem lekcję gdzie się dowiadują mniej więcej jak to działa ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale też nie za dużo wiedzą, była ortodoksyjna żydówka opisywała jak jej koleżance podczas nocy poślubnej mąż przerwał jelito bo nie wiedział gdzie i jak ¯_(ツ)_/¯


@IHateMyself: A co on jej #!$%@? pogrzebacz w dupę wkładał?
@Prezes_roku jakim trzeba być idiotą, zeby wierzyc w tak glupie obrazki? Statystyki pokazuja wyraznie, ze ortodoksi rozmnazaja sie skuteczniej niz nie-ortodoksi majac ok 6 dzieci na kobiete. Jakie nie bylyby ich nauki, wynikiem jest to, ze zdecydowanie wygrywaja oni wyscig demograficzny z Zydami swieckimi. Taka sama sytuacja miala miejsce w Turcji swojego czasu, kiedy Turcy religijni zdominowali kraj bo robili wiecej dzieci niz Turcy nie-religijni. Taka sama sytuacja ma teraz miejsce w
@mokry_sen_polonisty: znaczy to co ona gadała może i miało jakieś ziarnko prawdy. No bo fakt trzeba uważać z płynami ustrojowymi żeby nie było niespodzianki, ale typiara opowiadała to w taki sposób ze jak usiądziesz facetowi na kolana to możesz zaciążyć. Ba, opowiadała to na przykładzie jakiejś anonimowej parki z naszej szkoły, do dziś mnie zadziwia dlaczego ludzie (w tym ja) to łyknęli. Sama historia brzmiała jak lelum polelum, kto by się
@WO22 W ten sam sposób Homo Sapiens wygrał z technicznie inteligentniejszym Homo Neanderthalensis, po prostu szybciej się rozmnażaliśmy.
Hm, prymitywni najeźdźcy z południa mnożą się jak króliki, gdzieś już o tym słyszałem