Wpis z mikrobloga

jeden jest wart jak cały ten garaż, przecież widac ze to są repliki


@Mateuszek7: Może to warsztat specjalizujący się w naprawie DeLoreanów? Po czym poznałeś że to repliki?
@Mateuszek7: To może lepiej usuń komentarz, w którym twierdzisz, że wyprodukowano tylko kilkadziesiąt dmc12 i że to są repliki, bo ludzie to lajkują i ktoś zaraz pieprznie w rozmowie ze znajomym, że delorean to jest ekstremalnie drogie auto, których jest tylko kilka sztuk na świecie. Co do kolejnej sprawy, że według Ciebie że tych aut jest bardzo mało, to też się nie zgodzę, bo według statystyk, na dzień dzisiejszy przetrwało ponad
@Magnolia-Fan jest gowno warta. Skoro sam sie uważasz za debila to co oceniasz innych tłoku? xDD

@Horaccy liczba lajków mowi ze zrozumiala sens mojego wpisu a ty jednak masz problem. Może za malo iq?

Przedstawiłem Ci ilość aut na rok 2005. Patrząc ile firma działała ile jest dostępnych części to dzisiaj moze ostalo sie z 1/3 tego co bylo? Interesuje to jedynie pasjonatów i kolekcjonerów.

Druga sprawa. jego wartość dzisiaj oscyluje w
@Mateuszek7:

@Horaccy liczba lajków mowi ze zrozumiala sens mojego wpisu a ty jednak masz problem. Może za malo iq?

(https://www.wykop.pl/wpis/49669543/#comment-175755187)
Co ty pieprzysz gościu, napisałeś, że na zdjęciu jest więcej dmc12 niż w ogóle wyprodukowano i że są to repliki, czyli w krótkim zdaniu, napisałeś aż dwie bzdury, które nie są prawdą, zatem przedstaw mi ten ukryty sens swojej wypowiedzi? Już mi na IQ najeżdżasz, a z tego wszystkiego