Wpis z mikrobloga

  • 0
@MiTeK002 ma nie zbyrczeć spod pokrywy zaworów, zero stuków i puków. Pozatym mam i polecam. Tylko nie licz na możliwość chipa bo na 90% będzie to stary AEB którego się ciężko mapuje.
  • Odpowiedz
  • 1
@MiTeK002 ogarnąć to pikuś, tylko to droga zabawa. Ori napinacz plus 20 szklanek popychaczy i pompa oleju to może być koszt tego paska( ͡° ʖ̯ ͡°). Jak zacznie terkotać i chodzić jak TDI gdy się rozgrzeje to odpuść.
  • Odpowiedz
@AngelFromHell: Dostałem raz nowe Tipo jako auto zastępcze :D tragedia się tym jeździło :D
Później miałem nowe Avensis i powiem Tobie niebo a ziemia. No ale zawsze lepiej nowe autko niż 20 letnie.

@MiTeK002: jazda próbna nawet z nim jako kierowcą, rozgrzejcie autko, wyłącz radio i przy otwartym oknie słuchaj jak chodzi turbina przy przyśpieszaniu (niech gdzieś na 3 biegu wciśnie w podłogę do 3-4k obrotów, to wystarczy)

Jeśli silnik
  • Odpowiedz
@MiTeK002: Nie bardzo, auto musi "siedzieć na kołach" więc albo jazda po dziurawej drodze albo w stacji kontroli pojazdów na szarpakach. Sprawdzanie na podnośniku kiedy koła wiszą i się cały układ zawieszenia odprężył używając jakiś łomów czy innych jest bez sensu.
  • Odpowiedz