Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MiTeK002: sprawdź wielowahacz, uszczelkę pod głowicą, czy nie pękają plastikowe krucce wody, czy rozrząd/zawory nie stukają i tam zawsze szły cewki zapłonowe i świece
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@MiTeK002:
Jedź oglądać stary szrot
"-Podepnę go pod kompa, a potem sprawdzę luzy zaworowe"

Gościu, ty chcesz kupić złom starszy niż połowa wykopków a grzebiesz w nim jakbyś złota szukał. Ciesz się jak będzie można lewarek pod próg postawić
  • Odpowiedz
@sayanek: no a gdybys mial jechac w podroz 5kkm, nie liczy sie prestiz pojazdu, oba sa dobrze serwisowane
Wybralbys tipo zamiast pastucha b5?

Pastuch jest duzo lepiej wyciszony i lepiej sie prowadzi.

W nowym tipo pewnie bys umarl z powodu ulatniajacego sie z tanich plastikow azbestu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@InterferonAlfa_STG: no przecież napisałem:

Dostałem raz nowe Tipo jako auto zastępcze :D tragedia się tym jeździło :D


I osobiście zamiast nowego tipo za tą cenę wziąłbym jakieś 5-8 letnie większe wygodniejsze auto.
  • Odpowiedz
@janushejro: VAGi z tych roczników mają już całkiem dobrą diagnostykę. A jak się okaże że turbo nie pompuje to już i do tego sonda lambda nie żyje to już połowa wartości samochodu pójdzie na naprawę tego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MiTeK002: sprawdź smoka w misce olejowej i posłuchaj zmiennych faz rozrządu na zimnym, te silniki lubią lapac nagar. Poza tym standard jak w każdym używanym aucie
  • Odpowiedz
to mnie tak #!$%@? w tym kraju, że człowiek w ogole rozmyśla takie rzeczy przy kupnie 22-letniego auta. W ogole kupno auta w takim wieku powinno być abstrakcyjne. Rozumiem Cie oczywiscie Mirku, to nie hejt, to tylko takie spostrzezenie #!$%@? rzeczywistosci w jakiej jestesmy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@MiTeK002: Nie słuchaj tych dzieciaków powyżej.
Sam kupowałem rok temu Passata B5 1.9tdi 110 koni za 5500 zł sprawdziłem WSZYSTKIO z tej listy
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://portal.lellek.pl/download/20/238/lista-kontrolna.pdf&ved=2ahUKEwjO973dutHpAhWGDOwKHZmPDpgQFjABegQIBBAB&usg=AOvVaw0daM21eIrhnYeWf4rVdu-p
Co z tego że stare auto ? Kota w worku mam kupić ?
Jak nie zejdzie z ceny to chociaż trupa nie kupisz.
Mój passat to dobra sztuka nie na się do czego doczepić rok jazdy i poza olejem nic nie musiałem robić i filtrami.
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem spoko pastuch. I to nawet na łące ;) trochę #!$%@? ci wyżej. Opinie, że jak kupujesz stare auto to nie wolno nic sprawdzać tylko brać złom, w ciemno. Jestem ciekaw pod jakiej kwoty wolno sprawdzać auto żeby człowieka nie wyśmiali.
  • Odpowiedz