Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Adam_wkladamispadam: Nigdy nie zapomnę drugiego najbardziej żenującego wątku Euro 2012 (zaraz po naszym występie na nim), gdzie zupełnie spontanicznie i przypadkowo wszystkie media zaczęły się podniecać tajemniczą "piękną kibicką". Aż klawiatury furczały od pompowania laski, która jedyne co w życiu osiągnęła to pójście na mecz i podkreślenie swoich cycków. Gównoportale ostatecznie w pocie czoła ukręciły bat z gówna i zrobiły coś z niczego, a dalej już poszło: programy w TV, poważny
@ruskiepierogi: co ja szkalujesz! Przeciez oficjalnie napisala, ze nigdy im nie sprzedala zdjec do tego!! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A, ze sprzedala to zdjecie do agencji reklamowej i zrzekla sie praw, wiec agencja sama wykorzystala to co innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@calaprawdaprostowoczy: nie rzuciła rezydentury. Przecież wróciła po 2 macierzyńskim. Co prawda sama mówiła że ma tyle siana że pracuje na rezydenturze plus tylko raz w gabinecie bo dzięki temu że jej mąż rzucił medycynę, może żyć dostatnio. Kasy chyba nie zbiła na książkach kucharskich tylko na: koszulach do porodu, segregatorach do porodu, majtkach do porodu, torbach do porodu, maselniczkach do porodu. Nie kupiłam jej książki o swoich studiach ale przeczytałam darmowy
@Malygrzesio80: tak biednie, że jak poznała Kubę to po dwóch dniach powiedziała donstarych: lecę do Wiednia bo się zakochałam(segzy mocno chciane) i stary kupił jej bilet bez gadania, na juz
@dobrepicko: mam ginekolog bo jest i madka i ginekologiem (nie jest, nie ma zdanego egzaminu ani skończonej specki) klamstewka