Wpis z mikrobloga

@Adam_wkladamispadam: mama ginekolog to rak. Oburza się jak ktoś napisze jej cokolwiek negatywnego lub po prostu nie zgadza się z jej opinią, ze wszystkimi się kłóci, a ostatecznie blokuje takie osoby xD bo jak ktoś jest jej obserwatorem to cyt. "Ja cię zapraszam do swojego domu, oglądasz moje życie i nie pozwolę ci tutaj na takie zachowania" . A teraz w dodatku się upolityczniła i ostro promuje Hołownię... podkreślając że ona
@Adam_wkladamispadam: pewnie będę tu jedyna i dostanie mi się po głowie, ale akurat mamęginekolog bardzo szanuję. W zasadzie jest to jedyna użytkowniczka Instagrama, którą regularnie obserwuję. Śledzę ją już kilka lat i cieszę się, że stworzyła bloga, gdzie wiele kobiet może znaleźć odpowiedzi nawet na "głupie pytania", których zwykle wstydząc się nie zada lekarzowi. I zanim solidnie zarobiła na różnych gadżetach, to stworzyła kilka naprawdę przydatnych rzeczy, bez których na pewno
@addicted44: Lepiej bym tego nie ujął. Kiedyś przysłuchiwałem się jak różowa ją oglądała. Kobieta przez 3 dni bajdurzyła o majtkach z bawełny (ja już po pierwszym dniu wiedziałem, że zaraz wyskoczy ze swoimi produktami) i rzeczywiście. Magicznie po 3 dniach w jej sklepie pojawiła się turbo zdrowa bielizna, którą powinna mieć każda kobieta xD

Co jak co, ale na handlu i psychologii klienta to ona się zna jak nikt ;)