Wpis z mikrobloga

Halo #mokotow i #ursynow polećcie jakiś dobry #kebab

Ostatnio miałem do czynienia z Kebab King, ale to jest sama surówka, ze śladową ilością mięsa. NIE POLECAM.
Kebab Ankara - znalazłem włosy i muchę w kanapce. Absolutnie obrzydliwe!

Kebab Urfa - pyszny, wielki sk*rwysyn w rozmiarze XYZ, ale minimalne zamówienia 30 zł ( ͡° ʖ̯ ͡°)
17 Potraw - połowa kanapki była wypchana mięsiwem - duży plus. Dobry ostry sos, ale w środku kapusta kiszona (kwaśny kebs).

#warszawa
  • 17
@deafpool: z kebsami jest taki problem, że dobre są kilka tygodni po otwarciu lokalu. Dają wtedy dużo mięcha, surówki, dobre sosy itp. Potem jest coraz mniej i coraz gorzej aż do ostatecznego upadku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do wyboru lokalu to niestety nie pomogę, bo ostatni raz kebsa jadłem przed pandemią jak wracałem #!$%@? ze spotkania z kumplami - wtedy "stołowałem się" w Rivierze i w
@modzelem: czemu Telepizza Twoim zdaniem słaba jest? Owszem, nie jest to jakaś wysoka półka ale jest normalnie zjadliwa, bez jakichś oszustw czy oszczędzania na składnikach. ceny przystępne, promocje niezłe. Dominos to jest #!$%@?, smakuje niewiele lepiej od mrożonej pizzy z marketu.
Hamsa Grill na Garażowej. Dobry paśnik, polecam.


@zloty_sraczyk: colego, muszę to napisać, bo moja wdzięczność jest wielka ()
Te kebsy to ok 80-90% mięska. Polecam kebsiki ze świeżymy warzywami, bo kapucha jest zbyt kwaśna. Pycha (ʘʘ)
Mogę śmiało powiedzieć, że do tej pory to najlepszy kepsik jaki jadłem