Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AllieCaulfield: bransoleta Geckoty kupiona kiedyś na wyprzedaży. Jakościowo wydaje się, w mojej opinii, być lepsza od oryginalnej bransolety w moim Hydroconqueście. Śruby, mikroregulacja a to wszystko za tak śmieszne pieniądze, że do dziś nie wierzę w swoje szczęście. Duro, gdyby był troszeczkę mniejszy byłby ideałem. Pozdrawiam serdecznie.
Dominik80 - @AllieCaulfield: bransoleta Geckoty kupiona kiedyś na wyprzedaży. Jakości...

źródło: comment_1590402384Mu5ul5oCA44ybMeCmNmlwt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@thatguy93: kupiłem kilka bransolet na wyprzedaży około rok temu na stronie watchgecko.com, która oferuje produkty Geckoty i innych ich marek. Zapłaciłem za ten konkrety model 16.20 z przesyłką. Była to wersja 1 tuż przed wprowadzeniem wersji 2 (ale nie pytaj proszę czym się róznią) i stąd taka cena. Kupiłęm dwie sztuki, jadna nadal sobie ładnie leży w oryginalnym opakowaniu jako zapasowa.

Jak wspomniałęm jakościowo jest rewelacyjna.

Link do aktualnej
  • Odpowiedz
@OnufryZagloba: I tutaj fragment jednego z porównan, który odpowie na Twoje pytanie.

(...) Unfortunately, they moved the lug holes. This means your current fitted straps and bracelets from your SKX do not fit without modification. With that said, Strapcode, an aftermarket manufacturer of bracelets, has released proprietary curved spring bars which they say allow their SKX bracelets to fit the new models.

Tak zrobili żeby nie pasowało :) kasa się
  • Odpowiedz