Wpis z mikrobloga

@Thachi: Rozważam czysto hipotetycznie - zakładając że byłabym normalną przeciętną dziewczyną z przeciętnym podejściem do seksu w perspektywie szansy na przeciętny związek. Moje fizyczne aktywności nie mają związku z moralnym podejściem, bo takie podejście miałam odkąd byłam dzieckiem.
  • Odpowiedz
@Agatk: @dupa_karuzela: @Lonate: @Kowixx: Już mówię z pozycji nie-przegrywa. Otóż osoba z takim przebiegiem nadaje się tylko do wyruchania i do niczego więcej. Trzeba być chyba maksymalnie zdesperowanym i mieć coś z banią nie tak, żeby wziąć sobie do związku osobę z przebiegiem podobnym do wielu prostytutek XD

@agaja: jeśli tak wielu facetów widzi w niej tylko s--s to znaczy, że prawdopodobnie
  • Odpowiedz
@Lucider5 tak jak pisałam, nie wiem czy skakał z kwiatka na kwiatek czy też nie (gwoli ścisłości, bo zinterpretowałeś moją wcześniejszą odpowiedź w jakiś okrężny sposób).
Szczerze, to jeśli w przeszłości miałabym 20 partnerów seksualnych i partner zapytałby, ile ich było, to powiedziałabym. Jeśli zaprzepaściłabym tym szansę na związek, to widocznie nie byłby to facet dla mnie ¯_(ツ)_/¯
Jeśli obecny zapytałby mnie ilu miałam partnerów, to też mu powiem (akurat nie
  • Odpowiedz
ilu miałaś partnerow seksualnych?

@Thachi to na tyle prywatna sprawa, że na wykopie nie będę o tym pisać ;)
I z przyzwyczajenia dodam, bo na wykopie wiele osób lubi interpretować wszystko po swojemu - nie jest to kwestia ani dumy, ani wstydu. To po prostu moja strefa prywatna, o której mogę pogadać z bliskimi (czy znajomymi), ale nie mam zamiaru pisać o tym na portalach społecznościowych ;)
  • Odpowiedz
@Kowixx: Na logikę to wolą mieć pewnie stałych klientów i starają się mocno ograniczać liczbę tych nowych - 20 to spora liczba moim zdaniem anyway ¯\_(ツ)_/¯
A poza tym, dziwnym trafem, jak niebieski na wykopie napisze, że ma wymagania odnośnie różowej to nagle druga strona dostaje piany XD
Jakieś kompleksy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
niby gdzie miałam do kogoś pretensje że wymaga? Kilkanaście razy pisałam własnie, że faceci mają za małe wymagania i biorą cokolwiek się nawinie. Pudło


@Kowixx: Bo nie mają wyboru, bo kobiety to wybredne potwory i nie podobaja im się mężczyźni
  • Odpowiedz
@Lonate: Jak twój niebieski ma podobny przebieg czemu miałby już przestać i skupić się na jednej "bramce"? U kobiet to jasne bo dzieci i stabilizacja po 30 roku życia może być bardzo ciężka nie to co u mężczyzn którzy dalej mogą brać dziewczyny 20+. Odpowiedz "bo się wyszalał" powoduje u mnie śmiech :D Po sobie wiem, że głód pozostaje na inne kobiety zaraz po tym jak już się sobie znudzicie
  • Odpowiedz
@Agatk: @Agatk: Tak ogólnie to lepiej nie spowiadać się z przeszłości seksualnej, zwłaszcza jakiejś bogatej przeszłości, tyczy się to obu płci. Niby szczerość to podstawa w związku ale bywa tak, że ta wiedza bardziej szkodzi niż pomaga, to zależy od zapatrywań partnera, niektórzy przejdą nad tym do porządku dziennego, u niektórych zasieje to ziarno niepewności, zwłaszcza dla osób chcących długotrwałych relacji, więc to zależy indywidualnie. A co do
  • Odpowiedz