Wpis z mikrobloga

@numeroox 8mg alprazolamu.
Zakład Pracy Chronionej "Tolerancja" wita w gronie pensjonariuszy Platinum! Dołącza Pan do grupy stałych rezydentów i od tej chwili Pan nie dodaje, a mnoży dawkę przyjmowanych benzodiazepin.

Za powstałe szkody, śmierć czy kalectwo ZPC "Tolerancja" nie odpowiada! Odbiór zwłok rezydentów codziennie w godzinach 5-7.
  • Odpowiedz
@xiv7: ten czeski jest lepszy pod względem dawkowania, możesz go podzielić na 4 części, oryginalny z USA jest okrągły w całości. Nie polecam mieszać psychotropów z narkotykami, powodują trwałe zmiany w mózgu, wspólnik mi grubo odjechał po koksie, xanaxie i lekkim sukcesie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@eklektyczny: ja to miałem styczność tylko z innymi firmami które są o wiele tańsze, w pl też pod nazwą xanax chyba 2mg tak wygląda, kosztuje min. 80zł za 30 tab a taki Alprox (ta sama substancja) 20zł 1mg 30 tab to wychodzi 40zł 2mg 30 tab, o połowę taniej, a jeszcze jest jakiś tańszy dlatego xanax original = oski
  • Odpowiedz
@numeroox: Siedziałem (można powiedzieć, że jeszcze siedzę) w benzo od prawie 10 lat. Zaczęło się niewinnie od lorazepamu, później xanax, a następnie całe paczki dziennie clonazepamu. Wyszedłem z tego sam zrywając z tym z dnia na dzień i przechodząc na 5 mg lorafenu, później 2,5 mg, a następnie 60 mg relanium, w tej chwili jestem na 20 mg relanium. Niekażdy ma taki charakter, by z tego samemu zejść, a widziałem jak
  • Odpowiedz
@Sinti: @Niedobry sukces w rozumieniu zrobienia interesu, który przyniósł sporą niezależność finansową. Myślę, że na pewno to przyspieszył bo mógł wtedy więcej spożywać tych substancji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz