Wpis z mikrobloga

@PoKryjomuWylizeCiStupki: Trzeba nie było robić dzieci przez dziecioróbkę, a nie jeszcze Karynę bronisz

Mózg mi rapuję, że są takie zodiakalne barany, które zarabiają pewnie gówno, ale chciałyby mieć gromadkę dzieci. Człowiek gurwa nie chce robić dzieci, bo się boi czy aby 2x po ~10k będzie wystarczające na dobre utrzymanie jednego dziecka, a przyjdzie taki dzieciorób jeden z drugim i jeszcze będzie pytać

yyy co w tym śmiesznego


Napisz na PW to
@niochland: "Trzeba nie było robić dzieci przez dziecioróbkę, a nie jeszcze Karynę bronisz"
XDDD nie no qui qui karyna bo ma wiecej dzieci bo zwykla rodzina nie moze miec wiecej dzieci

"Mózg mi rapuję, że są takie zodiakalne barany, które zarabiają pewnie gówno, ale chciałyby mieć gromadkę dzieci."
pewnie czyli gowno wiesz jej sytuacji ale juz masz swoja wersje ze karyna dzieciorobka i jeszcze by hajs tylko chciala i uj

"Człowiek
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@Gigamesh: jaka osoba - samotna matka z czwórką dzieci? XD skąd wiesz czy to patola, skąd wiesz jak ja potraktował mąż, dlaczego uważasz, że mniej niż 1k na osobę to jakieś super pieniądze xD

Wykopki xD wmawiacie sobie, że na zasiłku jest kupa hajsu i super życie i nawet matematyka was nie przekona xD

A dodatkowo wielu z was nawet rachunków w życiu nie zapłaciło to skąd macie wiedzieć xD wydaje
@justkilling mam dzieci. Chodzą do prywatnego przedszkola i żłobka. Jak chcą to chodzą lub potrzebują na dodatkowe zajęcia. Jedno z nich jest przewlekle chore a mimo wszystko nie wydaje na nie 2,5k miesięcznie(jakby były w publicznym to pewnie połowę bym zaoszczędził- tylko nie będąc patologia moje dzieci nie mają miejsca w tych placówkach xD). Jakbym może doliczył kredyt na mieszkanie to by i wyszło ale po pierwsze mam olbrzymią ratę, a po