Wpis z mikrobloga

@boner_18cm: widziałem kilka pierwszych odcinków, gdzieś do włazu, czy możesz napisać jak to się kończy i czy jest jakaś przekonująca puenta?
  • Odpowiedz
  • 5
@gni zakończenie moim zdaniem jest słabe, ale warto zobaczyć. Sam oglądałem 3 razy to chyba i planuje raz jeszcze. Części się końcówka podobała, części nie. Jakiejś głównej pointy moim zdaniem nie ma
  • Odpowiedz
@gni: końcówkę serialu można odbierać różnie. Niektórzy nie widzą głębszego sensu, inni porównują wyspę do czyśćca. Śmiało oglądaj. Nie będziesz żałował.
  • Odpowiedz
  • 3
@gni nie wiem jak tu się robi spojler ale to jest spojler.

Okazuje się że byli w czyśćcu, kończy się wszystko wizytą w kościele wszystkich bohaterów. Nie pamiętam szczegółów bo to jednak było dawno
  • Odpowiedz
@formax: @gni: „czyściec” pojawił się dopiero w 6 sezonie jako ta alternatywna rzeczywistość, w której nie doszło do rozbicia samolotu. Wszystko, co wydarzyło się na wyspie, wydarzyło się naprawdę w uniwersum serialowym.
  • Odpowiedz
Evangeline Lilly całkiem nieźle się wybiła i gra teraz w blockbusterach (Hobbit, Marvel).


@mitotasak: No kurła rzeczywiście, nie zauważyłem że to ona. Ale już Jack, Locke i Sawyer chyba nie mieli szczęścia w karierze.
Wydawałoby się, że zwłaszcza Josh Holloway (Sawyer) to taki typ przystojnego bad boya, którego lubi Hollywood w swoich produkcjach, a tu dupa.
  • Odpowiedz