Wpis z mikrobloga

@Kosciany: Kate z LOST, najbardziej #!$%@?ąca postać (i aktorka) ever.


Hahha bez kitu myślałem, że tylko mnie #!$%@?ła ta postać na wyspie. Wszędzie się #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@Kosciany: nic juz nie pamietam z fabuly, zapamietalem tylko, ze Kejt(chociaz nie wiem na pewno czy tak sie nazywala xD) to strasznie coorvisko bylo i puszczala sie raz z lekarzem, a raz z tym chlopem co ciagle udawal, ze ksiazke jedna czyta przez 15 sezonow
  • Odpowiedz
@alxnr: ja pamietam jak puscili 1 raz bodajze w 2005 jak widze to bylo :D 10 lat wtedy mialem, ale scena jak wlaz otworzyli i sie sezon skonczyl to do dzis pamietam, jak w lozku sobie lezalem, ogladalem jaksi serial o rozbitkach a tu taki chu... i koncowka jak chyba ktos tam otworzyl właz xD Takie tysiace pytan bez odpowiedzi, co tu sie #!$%@?. Potem pamietam ze jakas chmurka ich gonila
  • Odpowiedz
Oglądałem caly serial 10 lat temu. Teraz ogladam drugi raz z żoną, ktora go nie widziała i muszę przyznac ze jednak mocno zapada w pamiec bo z 70% zdarzen i scen pamiętam. Jestesmy na koncowce 2 sezonu i na ten moment jest bardzo ok, wiem ze pozniej kolo 5-6 sez obniża loty.
Na cda użytkownik Alawar udostępnił chyba cały dobrzej jakosci i tam go oglądam
  • Odpowiedz
@Kosciany: Pytanie takie trochę wstydliwe XD.
Oglądałem w tamtych czasach np. "Prison Break", w sumie przekonał mnie, że seriale mogą być fajne a nie jak "Klan" czy inne gówna, ale nigdy nie oglądałem "Lost". Warto go zobaczyć? Zwłaszcza teraz, po wielu świetnych serialach jak np "Breaking Bad", czy lepiej sobie darować?
#seriale
  • Odpowiedz